Jump to content

Infotainment Bolero 8" - zamrzani displeje, vypina radio, nereagujee

Recommended Posts

@dac Nahraj si aktualny soft, ktory tu bol uvedeny. das na usb a vyskusas, ze co pojde, co nie. alebo ofiko servis

@slovacik uz sa tu o tom pisalo, link sluzi pre zistenie, ci je nova verzia pre navi, nie pre bolero. tam ti to nikdy nic neukaze. takze treba sledovat forum, resp. z casu na cas asi oslovit servis. ale to pri tych reklamaciach nebude problem byt s nimi v kontakte

@csabac Je nejaky navod na tu aktualizaci podle ktereho treba nekdo z vas jel? Neco, co by me mohlo prekvapit v aktualizacnim procesu nebo proste jenom strcim usbc flashu (s rozbalenym nebo archivovanym image?), na infotainmentu si najdu aktualizaci a zdroj usb? Btw, nachazi se ta ridici jednotka infotainmentu stale v prihradce u spolujezdce nebo to staci strcit do usbc v prostrednim tunelu? Plno lajckych otazek od cloveka, co to nikdy nedalal...diky za trpelivost :)

• 11 months later...

Ja mam tuto verzi sw z vyroby 10/2020. Dvakrát se mi stalo, ze po nastartovani se mi vubec nezapnul infotainment. Pomohlo nekolikrat vypnout motor a zamknout auto. Jinak nic. A nejsem schopny pripojit AA bezdratove.

20201122_101439.jpg

V 26. 11. 2019 na 20:21, griveous napsal:

Tak mi zustala po servisu v aute flashka "asi s aktualizaci infotaimentu", nekdo muze vyzkouset

MEN3_EU_SK370_P9305P.rar 291 MB · 13 stažení

Ahoj, zkoušel jsem si to rozbalit na flashku a při pokusu o instalaci Infotainment nahlásí chybu, že nemůže nalézt žádná metadata. Když jsem koukal na manuál na YT, tak správně by měl Update obsahovat 3 složky a jeden textový soubor metainfo.txt. Bohužel bez toho textového souboru aktualizace nepůjde nainstalovat, protože ten soubor vlastně dává informace jednotce co se kam má nakopírovat. Nebylo ns té flashce ještě něco takového?