Přejít na obsah

Krytky do středového sloupku


Redfish

Doporučené příspěvky

Ve středovém sloupku jsou vcelku zbytečné otvory na obou stranách a obvykle tam položím mobil, který mi v zatáčce vypadne pod nohy. Našel jsem toto, ale moc se mi to tedy nelíbí :

https://www.aliexpress.com/item/32986033042.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.4bc110c5Fg3u5I&algo_pvid=8e905ced-d525-4698-90b9-94ccb53ae7d8&algo_expid=8e905ced-d525-4698-90b9-94ccb53ae7d8-39&btsid=c140fd2a-4d24-48c4-9ede-f5a4812e143f&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_6%2Csearchweb201603_52

 

Nevíte o něčem podobném, ale raději od nás :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Doplňuji další variantu zaslepení otvorů, která je i praktičtějsí

https://www.aliexpress.com/item/4000352198329.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.4289639cdVDawL&algo_pvid=ed77712f-5c16-441f-8192-eb0fb0e13cf2&algo_expid=ed77712f-5c16-441f-8192-eb0fb0e13cf2-7&btsid=6e7d3e21-8a12-4af1-ac8a-183e7dd5208a&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_6,searchweb201603_55

 

Máte to někdo a pokud ano, spokojenost? 

Čím to řešíte, jestli vůbec :-)

 

Mně to teda fakt štve, něco tam položím (nejčastěji mobil) a za zatáčkou sbírám z podlahy. Bezpečnosti jízdy to asi neprospívá...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem toto

https://www.aliexpress.com/item/33050552861.html?spm=a2g0o.cart.0.0.2e6d3c00V9Wnj5&mp=1

a jen ten organizer bez bočních krytek, došlo mi, že mám světlý interiér a šedé krytky by vypadaly při pohledu z vnějšku blbě. Takto zkusím nalepit na boční strany nějakou béžovou folii.

Po odečtení kuponu to vyšlo na 16,25 USD. Tak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, RomanPatrol napsal:

Mně to připadá celé nevhodné, jaksi to tam nepatří. Já si telefon strkám do přihrádky pro bezdrátové nabíjení, nebo ho mám v kapse a automaticky se připojuje k vozidlu. I provedení mě připatá podle fotek jako "tuctové"

No žádná sláva to fakt není a nejspíš to i tuctově vypadá. Proto jsem se ptal, jestli jste to někdo neviděli prodávat u nás v lepším provedení. Ale rozhodně je to praktičtější než volné otvory, kterými vše vypadne. A jak píše Anton, nikdo nikoho k nákupu netlačí. Tobě se to nelíbí, telefon strkáš jinam, no problem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to tam prostě nesedí, zvláštěna tom světlém interiéru. Jinak mám S10+ a nemám s ním žádný problém. Stejně jsem připojen k autu bezdrátově, takže telefon nikde zbytečně nepovaluji. Samozřejmě je to můj poznatek a nikomu ho nevnucuji. Já bych si na auto za 1,3 mega nedal neorigo doplněk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 12. 2019 na 20:01, RomanPatrol napsal:

Mně to tam prostě nesedí, zvláštěna tom světlém interiéru. Jinak mám S10+ a nemám s ním žádný problém. Stejně jsem připojen k autu bezdrátově, takže telefon nikde zbytečně nepovaluji. Samozřejmě je to můj poznatek a nikomu ho nevnucuji. Já bych si na auto za 1,3 mega nedal neorigo doplněk.

Ok, vsak to neni duvod k roztrzce v diskuzi :-) Je to prkotina. Ale zeptam se, kde mas telefon v lete? Ja vybehnu v kratasich s klicema a mobilem a nekam jedu, klice mam v kapse, ok, ale mobil uz ne. Bud bych ho mohl zlomit nebo me bude tlacit... 6,3 palce uz je deska. Tak nastupuje odkladaci misto... Jo, muzu ho dat jinam, treba pod podrucku, ale to jsem zkusil a parkrat pak zapomnel. V predchozim aute byla jakoby miska, do ktere jsem telefon strcil a nejak tam drzel. Tady je sice taky, ale zase je peknejsi, kdyz je zavrena a tak se nabizi polozit docasne po dobu jizdy presne na posuvne viko. A problem je na svete :-)))) Po namatkovem prochazeni blbin na Ali a vida toto reseni, sel jsem skoro najisto na ceske weby s autodoplnky a ejhle, nic. Proto jsem se ptal. Myslim si, ze ty diry asi vadi vice lidem, kdyz to soudruzi v Cine prodavaji. Jen jsou rychlejsi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...