Přejít na obsah

Prediktivní tempomat pACC


flek

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

V úterý jsem byl u ......... na dodělání prediktivního tempomatu na mém Supu.

Jelikož mám rok 2015, tak jsem neměl ACC vůbec, měl jsem pouze klasiku tempomat. Takže mi ......... měnil i páčky a kryt pod volant + kalibraci, což, jak jsem viděl, není vůbec žádná sranda... 

 

Než jsem vyrazil k .........., tak jsem poptával všude možně cenu a ostatní jsou blázni, co si za to řekli. U .............. to bylo suveréně nejlevnější, Což jsem mu samozřejmě neřekl :-D, Takže ta cesta se vyplatila jednak finančně a potom i pro to, že mi, v nadsázce řečeno, kompletně předělal auto..

 

 

Jinak co se týče cesty ze Strakonic, tak ACC úplně super, funguje perfektně a společně s lane asistentem je to opravdu paráda.. Co se týče predikce, tak z toho úplně odvařený nejsem, Ikdyž je pravda, že přes Prahu se mi s tím jelo docela dobře, ale mimo Prahu a tam, kde jsem jel podle predikce 70,  tak kolem mě všichni profrčeli aspoň 100 :-D,

 

Ale tam, kde to neznám a vím že nepospíchám, tak to smysl opravdu má.. ?

 

Editováno: , autor: Pawouk
Odstraněna nepovolená reklama.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • Pawouk změnil název na Prediktivní tempomat pACC

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...