Přejít na obsah

Poloosy na automatickou prevodovku


JanSuperb

Doporučené příspěvky

Cau ma nekdo zkusenost s nakupem poloos na automatickou prevodovku? 

8D0407271EA leva poloosa
8D0407272EA prava poloosa

Na netu jsem ceske odkazy nenasel pouze bazarove a jinak origo skoda po sleve je 13615kc za jednu. Narazil jsem i na slovenske a polske stranky vydavajici se za nove poloosy ale moc tomu neverim proto se ptam na nazory. Moje poloosy ikdyz na ne dam nove klouby maji jiz velkou vuly okem viditelne opotrebeni drazek. Po par nakupech jetech tyci jsem to vzdal vsechny ve stejnem stavu.Premyslel jsem nad renovaci samotnych tyci ale zatim mi nikdo kladne nerekl jak je to se zivotnosti. Mate nekdo zkusenost s obnovou drazek na poloosach a na kolik tato sranda vyjde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale oni mají i origo díly levnější, sám beru jenom origo (bral jsem tam vstřikovače, lambdu, termostat, ESP jednotku...), protože nechci řešit problémy s čínou. Zatím nebyl problém, a jsou ochotní, poradí, stačí zavolat/napsat.

Editováno: , autor: marek16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...