Přejít na obsah

Amundsen - problém s načtením nav. dat


Doporučené příspěvky

Zdravím,
mohl by mi prosím někdo poradit s problémem, který se mi vskytl po aktualizaci map?
Na update portalu jsem stáhnul přes download managera aktualizaci map ECE 2019/2020. Vložil jsem originální SD kartu do PC, udělal zálohu starých map a nové mapy jsem poté extrahoval na SD kartu. Po vložení do slotu SD2 v autě mi infotainment vypisuje hlášku "vložte datový nosič s platnými navigačními daty". SD kartu jsem tedy vyjmul, vymazal nové mapy a nahrál zpět staré a hláška se zobrazila také. Tak jsem SD kartu naformátoval a to ovšem taky nepomohlo. 

Nesetkal se někdo s podobným problémem a neví někdo, jak ho vyřešit?
Předem moc díky za jakékoliv info.

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych uzavřel diskuzi, tak jsem zajel do autorizovaného servisu  a problém byl nejspíše v použitém operačním systému na PC. Já používal windows 10 (aktualizace se nezdařila), autorizovaný servis použil operační systém windows 7. Tak snad to někomu v budoucnu pomůže. Mějte se a díky za komentáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...