Přejít na obsah

Ambientní osvětlení


bojler

Doporučené příspěvky

Třísklo mě to do očí až v cc, Po kontrole Etky může mít Scala vnitřní ambientní osvětlení nejenom v podobě LED linek ve dveřích a palubní desce, ale taky:

 

- jsou osvětlené kličky vpředu i vzadu

- jako u Rapidu zůstaly i lampičky nad kapsama ve výplni předních dveří a ve středové konzole

 

Nevím, jaké je přesné přiřazení dle prodejního programu a jestli nejde o chybu vyobrazení CC, ale každopádně díly k tomu existují. PR cisla by mely byt QQ1, QQ2 a QQ4.

 

interier.thumb.jpg.25a156ca33e019b015226a4b9fb5b4fe.jpg

 

Plati i pro Kamyk.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
V 18. 7. 2019 na 12:44, tomas.zmuda napsal:

Ve Style máme podsvětlené vše zmíněné. Popravdě kličky u zadních dveří nevím, tam jsem ještě neseděl. :-)

Ano ve vybavě Style jsou osvětleny i kliky dveří v zadu.

Editováno: , autor: Mikscala
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

To neviem, ja mám 08/2020. Pýtal som sa v servise, tak sa musí vymeniť ten šedý panel nad priehradkou v ktorom je ten LED pásik a na ľavej strane tiež, Ten pravý 270,- EUR a ten ľavý 170,- EUR. Tak že som to rovno zavrhol. :)  Pálka jak hovado:)  Ten pásik na dverách na tapeci ten sa meniť nedá, to svieti len na Octaviách a vyššie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně no, vyšší modely.

Kdyby tyhle fíčurky dali i do socky už by neměli co nabízet v těhle dražších😉🤣

 

Někde jsem četl, že to snad předělat jde. I s použitím vlastních rgb čipu. Ale asi na to musí být ŘJ. Co jsem koukal v elektrice, položky na dokodování tam jsou. 

Jestli to však za to stojí je věc druhá...

 

Kolaga psal, že měl do Scaly nakonfigurované bronz (nebo tak nějak) ambient osvětlení, ale nakonec mu to stornovali a dali základ bílej.

 

To tak si vzít zelenou lihovku a udělat si zelené ambient. A za půl roku podle nálady jiné!!! 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám barvu auta červenou Velvet tak možná proto dali červené linky ambientního osvětlení palubní desky (zbylé prvky osvětlení jsou bílé) ale jelikož mám virtuální kokpit tak to dohromady vypadá moc dobře.

 

Červená linka na fotce vlevo..

6DC4176F-EEC8-43E4-9199-E007D59CB9F8.jpeg

Editováno: , autor: OZracing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Čau kluci mám Scalu MC a dotaz. Osvětlení mám pod nohama , linku červenou na palubovce , osvětlené kličky otevírání dveří a když jedu sám což je většinou tak svítí příhrádka ve dveřích jen u mě , i když v těch ostatních dveřích jsou světýlky taky. Je v tom nějaký chyták proč to svítí jen u mě ? Třeba to svítí jen když na daném sedadle někdo sedí nebo se to nějak nastavuje , v menu jsem to nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...