Přejít na obsah

Zápach benzinu v kabine


lucas456

Doporučené příspěvky

Zdravím rapidaci.. mám rapida rok 2014 motor 1.2TSI 77Kw..

 

jde o to ze po nastartování studeného motoru se nic neděje ale po zahřátí jde z větráku cítit benzin.. pouze ale pokud zastavím nebo lehce jedu třeba cca 5km/h nebo když couvam.. děje se to i při klime i bez ni a i když jede topení.. a taky jen při nastartovanem motoru.. díval jsem se i pod auto a nikde nic nekape .. otevřel jsem i kapotu a taky jsem okem nic nezahlednul ani necítil. Jinak větší spotřeba taky není a benzin se zda ze neubývá.. 

 

je to takový smrad ze po dvou minutách se v aute nedá byt natož s dítětem 

 

nevite někdo co by to mohlo byt co zkontrolovat nejlépe i s obrázkem zase se v tom moc nevyznám v motoru.. a do servisu bych zajel až v nejhorším případě.. 

 

dekuji za rady a tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 5 měsíců později...

Zdravím, dnes jsem trochu pátral proč je cejtit beznín v kabině a dočetl jsem se o tomhle pověstném ventilu, kouknul jsem pod kapotu a zjistil jsem že tam žádný ventil není, a ani hadice k němu. Mohl by mi někdo z vás poslat fotky jak má zapojení ventilu a hadice od něj vypadat, jde mi hlavně o to kam hadice potom vede, zbytek zvládnu. Díky za případné reakce 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...