Přejít na obsah

Infotainment Bolero 8 - vzdaleny pristup


Doporučené příspěvky

Já jsem dal do mimořádné výbavy toto už při objednání vozu (sice k infotainmentu Amudsen, ale pro Bolero to bude asi totéž) :

 

Dodatečná výbava na základě dodatečné objednávky

YOZ   ŠKODA Connect - Care Connect + Infotainment Online 3 roky   0,00 Kč

 

Já bych si tipnul, že na základě tohoto bude ve voze nějaká jiná jednotka pro SIM kartu než u základní verze pro E-call.

Po dodání vozu bude nutno uzavřít separátní smlouvu na datové služby s mobilním operátorem, proto je to v objednávce za 0,00 Kč.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
V 23. 7. 2019 na 13:00, Joscer napsal:

Já jsem dal do mimořádné výbavy toto už při objednání vozu (sice k infotainmentu Amudsen, ale pro Bolero to bude asi totéž) :

 

Dodatečná výbava na základě dodatečné objednávky

YOZ   ŠKODA Connect - Care Connect + Infotainment Online 3 roky   0,00 Kč

 

 

 

Jenže v konfigurátoru nejde pro Swing/Bolero tahle položka přidat, váže na sebe Amundsen. Jak si mám teda hned při objednání vybrat vzdálený přístup pro Swing/Bolero? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co lze od infotainmentu očekávat se dá zjistit zde https://availability.skoda-auto.com/260/cs-cz#/,

Je fakt, že "On line" jde jen u Amundsenu, ale "Vzdálený přístup" je i u Swingu a Bolera, takže nějak by měl jít objednat nebo aktivovat. To by měl vědět prodejce.

Druhá možnost je také to, že na webu (co jsem výše uvedl) mají chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem proklikat všechny 4 možnosti a pořád Blokováno. Myslím, že bude problém na straně portálu, kde to nejde doobjednat, uvidíme. Každopádně v konfigurátoru o tom není žádná zmíňka, na displeji ty služby jsou (blokované), takže to auto musí umět a já to chci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to myslím psal, ale pokud jste si to neobjednal, tak to teď aktivovat nejde. Aspoň tohle mi tvrdí prodejce. Já kupoval skladovku, tak jsem si to objednat ani nemohl. Do budoucna snad škoda počítá, že to umožní zpřístupnit i poté, ale není to oficiální zpráva, ale prý takto informovala škoda prodejce. Čili s tím nic zatím nenaděláte. Já to mám úplně stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Je to tak, že jdou dvě verze infotainmentů, kdy jedna vzdálený přístup umí a druhá ne. Pokud se to nezadá před výrobou, dodatečně to nejde. Naděje tu ale pořád je. První krok je aktualizace FW z verze 0464 na novější a následně drbačka v podobě ochotnýho člověka, kterej tomu rozumí, aby přiřadil nějaký jednotky, přesně nevím, protože tomu nerozumím. Já jsem to zatím vzdal, ale tak za rok/dva, až mě auto omrzí, se v tom začnu hrabat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dvě verze MIB rozhodně nejsou, je to čistě obchodní politika, potvrzeno přímo ze Škodovky. Taky mi bylo řečeno, že do budoucna se počítá se (znovu) umožněním vzdáleného přístupu pro tyto případy, protože nás je docela hodně...spravují to v Německu, je to jen o zadání VINu vozidla do interního systému skupiny VW, čímž by nám umožnili prodloužit licenci (ta moje vypršela po roce "fungování" v 05/20, sw mám 0469 - aktualizace v 08/20, společně s výměnou OCU jednotky, protože nefungoval eCall). Takže nezbývá jen čekat a modlit se, protože zatím to jsou jen sliby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...