Přejít na obsah

Motor 2.0 TDI Evo


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...
  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 5 měsíců později...

Ahoj, 

zvažuji koupi ojetého Superba III s tím, že bych chtěl již EVO 110KW motor.

Chci se zeptat, jakým způsobem se dá bezpečně poznat, že jde o Superb s EVO motorem. Mám namysli třeba dle VIN kodu (nějaký znak), nebo od kterého měsíce v roce se tyto motory do supa montují.

 

Díky za jakýkoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, dfga napsal:

Evo ma novy kryt motoru, takže to poznas hneď keď otvoríš kapotu 

 

Díky, ale vybírám auto na internetu a tam většinou fotky motoru nejsou (i tak si mi neřekl v čem tkví nový kryt motoru EVO od staršího). Navíc, nevím jestli při výběru filtrovat na rok 2018 nebo 2019 nebo až 2020. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, honza-marek napsal:

Tak ještě jsem googlil a našel test motoru kde píšou o superbu:

Naftovým základem tak na českém trhu bude nový motor 2.0 TDI Evo se 110 kW. Proč říkáme, že bude? Sériová výroba vozů s tímto agregátem se rozjede až v polovině září 2019

Diky, asi to tak nejak bude. Musím hledat tedy pro jistotu od 10/2019. Otázkou je, zda-li je EVO lepší než starší 110KW. Osobně sem na to četl jen chválu. Tak sem se rozhodl pro EVO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

S EVO sa da na jednu plnu nadrz dostat az na Chalkidiki (z Brna).

 

Screenshot_20220807-175620_MyKODA.thumb.jpg.687b89bfc3c41d5395e34d6dbfab9dbe.jpg

 

Nizsia priemerna rychlost a vyssi cast jazdy su dane cakanim na hranicnych priechodoch s nastartovanym motorom + vyrazne rychlostne obmedzenia v MKD kde za kazdou zakrutou stali cajti s radarom.

 

Ocakaval som o 1l vyssiu spotrebu, takze spokojnost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 10 měsíců později...
před 2 hodinami, miziov napsal:

Podle roku výroby 2020 by to mělo být Evo. Moje Evo z 2019 má kód DSRB.

Diky...no je to prave modelovy rok 2020 ale do provozu ma psano 10/2019 a rok vyroby 1/2019 coz by zase EVO nemelo byt. Zkousel sem ruzne VIN dekodery a bohuzel kod motoru to nerekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...