Přejít na obsah

Losí test (test sability podvozku)


Martab

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Je to přetížený podvozek z Pola co by jsi od takového shitu čekal ? Od tohoto vozu nemůžeš chtít vůbec nic krom přepravy z bodu A do bodu B dle předpisů. Recenze jsou ve směs zaplacený. Na shitovém levném podvozku mít prostě dobré výsledky nemůžeš. Scala není nic jiného než předražené polo.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím přesně, jak myslíš to přetížený. K tomu výroku o Polu se dá říct asi toto:

 

- Polo má aktuálně až na pár mm shodný přední rozchod s Golfem, vzadu je asi o 4 mm užší

- Scala má o 85 mm delší rozvor než Polo

- kufr má o 120 litrů větší (tzn. nijak extrémní nárůst hmoty, a to ani celkově), cena Pola je mimochodem u benzinu jen asi o 12 tis. nižší

 

Zatím jsem Scalu nezkoušel, ale oproti klasické jednoduché MQB jsem zatím narazil na rozdíly:

 

- vzadu nemá stabilizátor

- menší brzdy vpředu i vzadu

- úzké pneu (což zřejmě dopadne i na GVIII)

- ?

 

K úrovni "žurnalistů" se nemá smysl vyjadřovat a už vůbec ne se jimi řídit. Dnes jsem si přečetl, že adaptivní tempomat ve Scale je nesmyslný luxus a to samé o LED světlech..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...