Přejít na obsah

Sraz v Olomouci aneb zapálení svíčky Galvimu


Ondra16V

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, e1. napsal:

Ľutujem, že som neostal do úplného konca, ale keď musíš, tak musíš. 😅 Inak zachránila ma OMV na konci Olomouca. A podľa toho kedy ma predbehol @Pawouk na diaľnici, museli ste tam zostať ešte pekne dlho.

:rolleyes:  Rozchod, nebo tedy spíš rozjezd, byl těsně po deváté. Jel jsi nějak pomalu. :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, strávil som nejaký čas vykládkou zbytočnej záťaže a ďalších asi 5-10 minúť som ešte pracoval z auta a potom som až vyrazil. Ale inak som naozaj išiel pomalšie, lebo som zapol pACC, takže na rýchlostnej ceste som išiel iba 110 km/h. S pACC som vydržal asi po hranice, potom som to už musel vypnúť, lebo ma to štvalo ako to niekedy zbytočne brzdí, alebo dokonca aj akceleruje (v jednom zúžení keď sa išlo v opačnom smere to po prejdení popod nejaký most zrazu začalo akcelerovať na 130). Inak domov som dorazil s priemerom 6,0 s tým, že aj v Brne som sa zastavil na ČS na pár minút vybaviť nejaké pracovné povinnosti. Nech žije home office! 😎

Editováno: , autor: e1.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 9. 2022 na 12:32, VeteranChild napsal:

Taky ještě přidám pár fotek z parkoviště. Bohužel mi tam už chybí @Bullets, protože jsem to fotil až před koncem.

20220904_193133.thumb.jpg.c32d67fe3a8bf5e528776db0bc09932f.jpg

 

A kdo pozdě jezdí, musí stát na hanbě. 😃 Možná nejen kvůli času příjezdu, ale i typu paliva. 😉

20220904_193217.thumb.jpg.8bf86b5fe49c1696c444f817ed5fa828.jpg

 

Díky všem za super sraz! 🙂

Jojo já bohužel z rodinných důvodů mizím většinou dřív... A pak taky od pondělka jsme měli prověrky tudíž jsem ještě večer dodělával a posílal klukům materiály aby to měli v cajku. Každopádně díky všem za další super sraz se vzpomínkou na Galviho. Letos byl i lokál dobře vybraný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Rok se s rokem sešel a je nejvyšší čas domluvit další sraz

 

 Termín srazu: neděle 3. září 2023 ve 14:00hod ( soboty je zavřeno)

 

 

 

Místo srazu: U Husova sboru 538 , 779 00 Olomouc http://husuvsborolomouc.unas.cz/?page_id=39

 

 

Poté se přesuneme zde:

 

http://www.restauracedrapal.cz/

 

 

Kdo dorazí? 

 

 

1. Ondra16V + 1

2. Martab 

3. Pawouk

4. Radek Švec

5. ExecutedDonut 

6. VeteranChild 

7. Bikes

8. Wirer ??

9. Skodzinek 

10. Bullets ??

11. Karlos

12. Tomus ??

13. Barenasparena 

14. Malta 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...