Přejít na obsah

SII_Sedan_samovolné otevírání kufru


Horyy

Doporučené příspěvky

Dobrý den, mám Superba II rok výroby 2010 a už nějakou dobu mi blbne otevírání, zavírání kufru (ta plechová část)

 

Přijdu k autu, otevřu dálkovým, jdu ke kufru, kde zmáčknu prostřední tlačítko uprostřed a žádná reakce. Chvíli tedy přidržím tlačítko otevírání kufru na klíči a kufr se otevře. Největší problém však nastává právě teď, kdy se mi kufr klidně po 3-4 vteřinách ihned otevře, aniž bych se ničeho dotkl (ani klíčů), dnes se mi to stalo třeba 6× a už mě to začíná celkem točit.

 

Naštěstí se to neděje, když překročím určitou rychlost a za jízdy se mi kufr neotevře a také se mi zatím naštěstí nestalo, že bych k autu přišel ráno a kufr byl otevřený, tudíž když auto zamknu, tak se také neotevře?

 

Twindoor také funguje tak, jak má.

 

Nedokážu si přesně vybavit moment, kdy se to začalo stávat, ale pravděpodobně se to začalo dít potom, co jsem ho teď poprvé vzal na vapku (auto mám 3 měsíce).

 

Protože jsem přes auta kopyto, tak auto hodím do servisu, nicméně nesetkal se někdo s podobným problémem? Jistě dokážete pochopit, jak je trapný odjíždět od Lidlu na 6× protože se samovolně otevírá kufr.

 

Jakoukoli radu, či postřeh uvítám.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...