Přejít na obsah

Zničená řídící jednotka ?


Mich Sch

Doporučené příspěvky

Chtěl bych se zeptat, jde zničit řídící jednotku tím že odpojíte plus + na baterii (mínus - necháte připojené) a po chvíli plus + zase připojíte ? 
Udělal jsem toto a vyhodilo mi to kontrolku airbagu ... diagnostika ukázala spoustu chyb na řídící jednotce- smazáno a zatím to nesvítí. Ale je to možné takhle zničit ? předem děkuji za odpovědi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, McMatej napsal:

To by snad nemělo vadit. Ty jsi měl zapnutý klíček a při tom si to odpojil a zapojil? To by se jí mohlo nelíbit, ale regulérním zapnutím a vypnutím by se to mělo srovnat. Matně si vzpomínám, že se mně to jednou povedlo a auto jezdí do teď.

Ne ne, zapnuté zapalování nebylo. díky za reakci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Wittmann napsal:

a když jsi to znova připojoval, tak to jiskřilo? Některé jednotky se takto na O2 odpravit dají. Pokud jsi ale normálně smazal chyby, takl by to mělo být ok. Jen nepíšeš o jaké chby se jednalo, resp. v jakých byly jednotkách.

Trochu to prsklo... chyby bohuzel nevim, diagnostiku a nasledne mazani jsem neprovadel ja. 

Ale i kdyby tedy byla pryc, kolik tak tipujete ze by stala vymena ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, LiveBomb napsal:

A podle čeho soudíš, že se něco stalo?  Pokud vím, tak když se odpojí akumulátor tak po opětovném připojení jsou zalogovaný chyby snad na všem ? Stači ujet pár km a smazat. Pokud se nevrátí tak je to OK.

Byl jsem za diagnostikou v nedalekem (trochu podvodnem) autoservisu na smazani a tam me tim zacali strasit, tak jsem se chtel zeptat vice lidi jak to tedy je :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...