Přejít na obsah

Přístrojová deska - VAG chyba 0003, 14-Defekt


CzechDave

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

procházel jsem si u svého nového přírůstku do vozového parku - Octavie 2 předFL MR2006 103kW TDi-PD BKD - diagnostiku a zaujala mne tato chyba:

 

Adresa 17: Přístrojová deska        Labely: 1K0-920-xxx-17.lbl
   Řídící jednotka: 1Z0 920 841 D
   Díl: KOMBIINSTRUMENT VD1 0918  
   Kódování: 0005101
   Dílna #: WSC 27162 260 69424
   VCID: 372ADF69234C108F6F7-8062

1 nalezena chyba:
00003 - ridici jednotka
            014 - defekt

 

Přístroje i immobilizér normálně fungují. Nemá někdo tip, co by to mohlo znamenat? Chyba nejde smazat. Kolega, který mi to auto prodal, říkal, že měnil panel přístrojů, protože ten původní prorazil nějakou dlouhou tyčí při jejím nakládání do auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Zdá se, že existuje nějaký problém s obsahem EEpromy se SW pro ty budíky a že jediný řešení bude flash s originálním SW+ přizpůsobení. Existuje v jižních Čechách, ideálně kolem Českých Budějovic někdo, kdo by byl schopen mi tuto operaci provést? A když už jsme u toho, vyplatí se provést update všech řídících jednotek na nejnovější SW, platných pro dané auto a pro HW verze těchto jednotek?

Editováno: , autor: CzechDave
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...