Přejít na obsah

Připojení zrcadlení z mobilu (Android) na LCD panel.


Doporučené příspěvky

Jinak nejlepsi drzak na mobil, co jsem zatim mel (a ze jich bylo vcetne magnetickych, klasiky apod) Je tento
https://www.youtube.com/watch?v=jUdV83nMnbI

Vyhoda je v tom, ze je to cele strasne jednoduche, takze se tam nema co pokazit, mobil to pevne drzi a hlavne do toho jde dat mobil jednou rukou i pri rizeni.

 

Cca za 4 dolary na aliexpresu. Staci vyhledat na ali  "alligator mount"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som poskusal vsetko aj android auto aj mirrorlink aj carplay 

Kazdy manieco do seba 

Android auto podporuje Google maps ,Waze  , Power amp ,google hudbu ci ine nepodstatne aplikacie ako Whatsaap a podobne podcasty ci knihy .Pri pouziti noveho skinu pekne prostredie aj pri dvoch aplikaciach sucane zapnutych 

Mirorrolink podporuje Google maps ,Waze , Sygic car navigaciu offline a pripojenie k autu  /plati sa licencia /power amp / a ine v pripade zapnutia dvoch aplikacii pekne prostredie a vidite co hra na spodnej liste 

Carplay podporuje Mapy apple , Waze ,sygic car navigaciu aj sygic gps navigaciu /HUD len na mobile /plati sa licencia svet a trafic 59,99€ / dalej podporuje VOX player ,google hudba ,google mapy a napriklad zaujmavu navigaciu Hudway go skoda ze hlasi su len po anglicky a za plnu verziu zaplatite 9,90€ da sa pouzit offline ale nesmiet vybocit z trasi . tato sa mi paci najviac pretoze ma hud zobrazenie na display infotaimentu . Dalej este youtube music ale to som este neskusal .

Vsetky tieto tri applicacie sa daju este haknut tak aby vam zrkadlili mobili ale je to v plienkach pri android auto potrebujete Root telefonu a da sa to ,mirrorlink hakne kazdy z aplikaciou Full MirrorLink | Floating Apps for Auto presne podla navodu /raz to funguje raz nie potom sa da pouzivat vstko v mobile akakolvek navigacia ja som napriklad skusal navigaciu Navitel .

Android auto sa mi haknut nepodarilo nemam root na telefone ale tiez je to potom jednoduche .

Applecar ma najkrajsie zobrazenie skoda ze nema uz zobrazenie dvoch apiek ako mirrorlink ci android auto ale myslim ze casom to pride . 

Carplay sa da tiez haknut si nainstalujete car bridge ale to sa mi zatial nepodarilo . 

Co sa tyka podcastov a knih to som neskusal nepouzivam to 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Sygic ide aj cez android auto. Predajca, ktory mi auto odovzdaval mi to ukazoval na vlastnom telefone.

Mal android auto pre nemecky trh, resp. nejaku upravu aby to obislo nase trhy, ktore su blokovane. Momentalne mam sygic cez mirrorlink na 10dni zadarmo a stiahol som i android auto. No dostanem sa k nemu az cez vikend, aby som skusil, ci sa mi to podari rozchodit tak ako to mal predajca. Ak budem uspesny, dam info s postupom ak by to niekoho zaujimalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal starsi samsung. Len mi vysvetloval, ze mu to robil nejaky znamy s tym, ze stiahol daku verziu pre nemecky trh a nieco ponastavoval. Ja som sa dostal dnes k nasim, kde garazujem zatial scalu. Android som rozchodil, no sygic cez android tiez neponuka. A pritom fakt mu to krasne islo cez android a nie mirrorlink. Este poskusam a ak neuspejem, napisem predajcovi, ci nevie poslat postup i s linkami co stiahnut. Sygic mam, no 40eur za mirrorlink.mi pride prehnane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, csabac napsal:

Mal starsi samsung. Len mi vysvetloval, ze mu to robil nejaky znamy s tym, ze stiahol daku verziu pre nemecky trh a nieco ponastavoval. Ja som sa dostal dnes k nasim, kde garazujem zatial scalu. Android som rozchodil, no sygic cez android tiez neponuka. A pritom fakt mu to krasne islo cez android a nie mirrorlink. Este poskusam a ak neuspejem, napisem predajcovi, ci nevie poslat postup i s linkami co stiahnut. Sygic mam, no 40eur za mirrorlink.mi pride prehnane.

To by bylu super, protože ta cena za rozšíření Sygicu je fakt dost  ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze ten sygic som stale nerozchodil. Pisal som i predajcovi, no mi pisal, ze on pouziva waze. Pritom, ked mi ukazoval mal sygic a bavili sme sa cely cas o sygicu.

Tak zostali dve moznosti este. Nasiel som daku floating app mirrorlink, ktora zrkadly telefon, teda niektore aplikacie na plochu 1:1. Ide i YouTube cez nu, no sygic som tam v popise nevidel. Pisal som vývojárom, kedze je platena apka cca 7eur, ze co vsetko podporuje a ci sa da cez to 1:1 pustit sygic na plochu. Vyvojar je z ciech a funguje to na skodovky. Druha moznost je ten mirrorlink. Tam mam teraz 10dnovu volnu licenciu, ktora funguje. No po vyprsani stoji dozivotna 40eur, co oproti original navi v aute je mala ciastka, no celkovo na to, ze vyuzijem navi 2x do roka dost. Takze tu si skor pockam, ak budu mat casom zlavy na to, kedze je to pre aplikaciu sygic este novinka. Inak cenovo sygic car a sygic s mirrorlink su za priblizne rovnaku cenu. Dalsia moznost je uz potom jedine, ze niekto obide ten mirrorlink v aplikacii sygic. Ostatne cracky a ine moznost co isto sikovny itckar zvladne nebudem spominat.

Sklamalo ma to android auto po tejto stranke. Aj tych aplikacii je tam dost malo co podporuje. Teda tych co su z môjho pohladu zaujimave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
V 17. 8. 2019 na 13:05, slovacik napsal:

Ja som mal waze nainstalovanu a cez usb som to mal prepojene a videl som aj google aj waze ale kedze waze mi bralo data som ju odinstaloval

Mobil mam Xiaomi redmi 4x

Inac nevedel som prepojit sygic care navigation

Jak sa ti podarilo prepojit redmi 4x a Scalu, jakou Applu potřebuji ? Kabel mám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 8. 2019 na 13:05, slovacik napsal:

Ja som mal waze nainstalovanu a cez usb som to mal prepojene a videl som aj google aj waze ale kedze waze mi bralo data som ju odinstaloval

Mobil mam Xiaomi redmi 4x

Inac nevedel som prepojit sygic care navigation

Zdravim ako si prepojil redmi 4x so scalou jaká appka ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Kuchar7 napsal:

Jj díky už to jede... Taky máte určitou latenci ? Třeba když jsem couval tak navigace zmizela a objevili se senzory... Pak zase naskočila ale už se nehýbala s autem směrem vpřed....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minulý týden jsem měl to samé v Rapidovi s mobilem pod palubkou, kde jsem ho jindy měl. Dal jsem ho mezi sedadla a zase to jede nicméně s waze a AA které používám rok jsou pořád nėjaké potíže hlavně po aktualizacích a mám v záloze raději už i jinou navigaci. Budu zkoušet jiný telefon tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, sanberg napsal:

Mě se normálně waze načte, ale GPS pořád stojí na začátku a nehýbe s autem.

 

Nevíte někdo co s tím ?

 

Díky

Mne to robilo s waze aj googl mapy. Dokonca nereagovalo ani tlacidlo na apk na "tablete" nemohol som ani klasicky vypnut len vytiahnut snuru z usb. Radio fungovalo ok. Dodnes mi xo SA nedali info kde bola alebo je chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, ale chlapi berte to s rezervou. AA ako i soft infotaimentu ŠA je vo vývoji. Takže chyba je niekde medzi :D

Ja budem rád, ak konečne vyhodím to ok google, čo tam zase nabehlo a bude google maps pocuvat zase hlasove prikazy cez volantovu skratku. Nic ine od toho nechcem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 19. 8. 2019 na 16:30, 5icz napsal:

Jinak nejlepsi drzak na mobil, co jsem zatim mel (a ze jich bylo vcetne magnetickych, klasiky apod) Je tento
https://www.youtube.com/watch?v=jUdV83nMnbI

Vyhoda je v tom, ze je to cele strasne jednoduche, takze se tam nema co pokazit, mobil to pevne drzi a hlavne do toho jde dat mobil jednou rukou i pri rizeni.

 

Cca za 4 dolary na aliexpresu. Staci vyhledat na ali  "alligator mount"

Tak jsem objednal, líbí se mi, ale zajímá mě, jestli si to už zkoušel sundat, jestli to lepení jde potom z palubky v klidu dostat?

Nebo po delší době tam třeba nezůstane viditelná stopa, jak na to bude svítit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 7/5/2020 at 12:34 PM, cajky said:

Tak jsem objednal, líbí se mi, ale zajímá mě, jestli si to už zkoušel sundat, jestli to lepení jde potom z palubky v klidu dostat?

Nebo po delší době tam třeba nezůstane viditelná stopa, jak na to bude svítit.

Nesundaval, predchozi auto jsem prodal i s nalepenym drzakem a novy majitel to dal pouziva. V novem aute zase znova pouzivam ten samy drzak, lepsi jem zatim nenasel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...