Přejít na obsah

isudar přestalo fungovat správně


donmops

Doporučené příspěvky

Zdravím,

rád bych se vás zeptal, jestli nemáte zkušenosti, pořídil jsem si z ali 22 din radio, samotné rádio má dobré parametry, 8.1 android, 4GB ram, mám superb1, samotné zapojení šlo přes automechanika, která udělal vše ok a asi 2 měsíce vše fungovalo v pořádku, z ničeho nic se mi stalo, že se rádio po nastartováni nespustilo, pouze svítily tlačítka, dříve se zapínalo hned po startu, teď to trvá buďto pár minut, ale většinou se ani nezapne, další případ je, že se rádio zapne, ale nefunguje zvuk způsobem takovým, že mi zvýšení hlasitosti mi to ukazuje, že je to muted a hlasitost nastavit nejde dokud to x nerestartuje, nemáte někdo s tímto zkušenosti ? s tímto problémem se váže i to, že se mi vytratil gps signál, který dříve také fungoval bez problému, jestli jsem nenapsal nějaké důležité info, tak doplním, děkuji moc lidičky za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...