Přejít na obsah

Nestandardní zvuk motoru


kamaa.ohii

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

mám 2.0 TDI DSG, ujeto 146xxx, nějakou dobu po výměně oleje mi motor začal znít jak "traktor", úplně bych ale netipoval souvislost s výměnou. Zvuk je stejný při studeném i zahřátém motoru. Zvláštní je, že při zapnuté klimatizaci zvuk téměř zmizí viz video cca od 4s zapnutá klima a od 9s opět vypnutá. Otáčky nekolísají a řekl bych že kolem 2tis. otáček zvuk zmizí. Měl někdo něco podobného ? Díky za tipy :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
V 29. 7. 2019 na 21:24, kamaa.ohii napsal:

Zdravím všechny,

mám 2.0 TDI DSG, ujeto 146xxx, nějakou dobu po výměně oleje mi motor začal znít jak "traktor", úplně bych ale netipoval souvislost s výměnou. Zvuk je stejný při studeném i zahřátém motoru. Zvláštní je, že při zapnuté klimatizaci zvuk téměř zmizí viz video cca od 4s zapnutá klima a od 9s opět vypnutá. Otáčky nekolísají a řekl bych že kolem 2tis. otáček zvuk zmizí. Měl někdo něco podobného ? Díky za tipy :)

Ahoj, mám podobný problém. Čím to nakonec bylo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...