Přejít na obsah

přehráváná videa v autě


Doporučené příspěvky

Umí Amundsen přehrávat video z SD karty nebo z USB? Myslel jsem si, že ano, ale zatím jsem nepřišel na to jak. Fotky přehraji, zvukové soubory také, ale s videem si nevím rady. (V externím modulu nemám CD/DVD mechaniku.)

Editováno: , autor: Pytlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

přes android auto lze přehrávat videa ale je to opruz, musí být rootlý telefon a pak stačí aplikace mirrorlink for android auto, já to tak mam a můžu pustit video na rádiu amundsen a díky tomu lze ovládám telefon přes rádio(komplet), nebo to jde přes mirrorlink a aplikaci full mirrorlink. jinak na amundsenu video nejde zprovoznit protože amundsen není pro videa prizpůsoben.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pres mirrorlink lze na Amundsenu prehravat videa bez rootnuteho telefonu. Staci si nainstalivat apku Floating Apps.

(Ja puvodne patral, jestli to nejde prehravat primo z prostredi Amundsenu, ale bylo mi tu vysvetleno, ze to nejde.)

Editováno: , autor: Pytlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Správne, appka Floating Apps for Auto sa s autom prepája cez Mirrorlink, čiže mobil musí podporovať funkciu Mirrorlink a takisto auto musí mať aktivovaný Smartlink.

 

A ešte pre istotu doplním, že obyčajný Floating Apps nestačí, treba Floating Apps for Auto.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lwi.android.flappsauto

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 5 měsíců později...

Floating Apps for Auto funguje skutečně pouze s telefony podporující MirrorLink. Po ukončení podpory tohoto systému od firmy Samsung od 1.6.2020 je jich ale jako šafránu. Přibyly ovšem další možnosti. Buď s root telefonu nebo s hardwarovými doplňky pro Android Auto nebo CarPlay. Od dubna 2021 se také podařilo prolomit ochramu Android Aut a i bez rootu telefonu pustit přímo YouTube z Vašeho mobilu na display auta. Všechny možnosti se uceleně dozvíte na mých YouTube kanálech nebo na webu zde: https://mirror-phone-aa.eu/ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 8. 2019 na 7:36, l79 napsal:

Stačí se podívat do návodu, 

video neumí (proto není ani DVD mechanika). Jedině snad přehrávat video z telefonu pomocí AA, Mirrorlink.

 

V 18. 8. 2019 na 9:40, Jaros02 napsal:

A nový Columbus vie prehrať videá? Napríklad Netflix cez Android auto? Niekto skúsenosti?

Zdravím,

jsem vlastníkem od tohoto roku a videa z flesh i hardisku 1TB umí. Nějaká AVI,MPEG,atd. nic méně ne všechny a někde jsou problémy s titulky a nebo zvolením jazyka. Dále se nad 5km v hodině obraz vypne a jde jen zvuk.To je známá věc. Na dotaz u prodejce ,že v návodu je CD-rom+SD karta a já to mám v kastlíku vše zaslepené mi zdělil,že to je interierová designová úprava a že už se to nedělá.Tak neví proč to v tom návodu je. Nic méně to ničemu nevadí a již je to zbytečná věc.Ten zaslepená kastlík by se dal využít jako v jiné nižší verzi,ale zase jsem četl že za tím zaslepením jsou střeva pro Amundsen. Někde jsem četl ,že přehrávání videa za jízdy lze odblokovat. Nic méně to nedoporučuji.Písničky MP3 jdou také.Hledání v seznamu písniček a spousta filmů je trochu krkolomnější,ale chce to trochu cviku a je to v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Stahl jsem aplikaci AAAD tam jednou mesicne muzete stahnout jednu placenou aplikaci pro auto zdarma, je jich tam fakt velky vyber. A nasledne jsem stahl Fermata Auto, funguje naprosto spolehlive a prehrava vsechno co mam ulozene na mobilu:). Prace na max 2 minuty. Pro stahovani videi z youtube mam TubeMate:). Bonus je ze vse funguje BEZ ROOTU telefonu!

Editováno: , autor: xmen201
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
V 12. 4. 2021 na 12:12, terina napsal:

 

Zdravím,

jsem vlastníkem od tohoto roku a videa z flesh i hardisku 1TB umí. Nějaká AVI,MPEG,atd. nic méně ne všechny a někde jsou problémy s titulky a nebo zvolením jazyka. Dále se nad 5km v hodině obraz vypne a jde jen zvuk.To je známá věc. Na dotaz u prodejce ,že v návodu je CD-rom+SD karta a já to mám v kastlíku vše zaslepené mi zdělil,že to je interierová designová úprava a že už se to nedělá.Tak neví proč to v tom návodu je. Nic méně to ničemu nevadí a již je to zbytečná věc.Ten zaslepená kastlík by se dal využít jako v jiné nižší verzi,ale zase jsem četl že za tím zaslepením jsou střeva pro Amundsen. Někde jsem četl ,že přehrávání videa za jízdy lze odblokovat. Nic méně to nedoporučuji.Písničky MP3 jdou také.Hledání v seznamu písniček a spousta filmů je trochu krkolomnější,ale chce to trochu cviku a je to v poho.

ahoj,

 

tiez som ostal prekvapeny zaslepenou mechanikou v odkladacej skrinke, kde predtym bola CD/DVD mechanika s 1, 2 alebo 2+ esim slotom. Urcite je to pre Amundsen resp. Columbus navigacku, akurat som to este nevytiahol, ci je zo zadnej strany mozne pripojit dalsie USB alebo pamatovu kartu. Inac odblokovat video pocas jazdy sa da cez caristu alebo cez OBDEleven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další USB do jednotky není kam připojit. Jediným řešením je USB Hub, pokud jedno USB nestačí. Nové MIB3 jednotky už mají jen takto "zaslepenou" jednotku bez jakýchkoliv slotů. Jediným externím portem je právě to USB ve voze - buď jedno (nebo dvojité - "USB Hub" - např. Scala/Kamiq apod.) nebo dvě, kdy druhé je např. v loketní opěrce (u Superba) a obě jsou plnohodnotně fungují pro přehrávání videí. Aby mě jen někdo neříkal, že to s tím USB v loketce třeba není pravda, tak doplním, že né každý Superb má USB Hub a tedy to USB v loketce může být jen pro nabíjení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

To by me take zajimalo...   Aaad mam, fermata auto mam ale apla se nezobrazi v AA tudis nemuzu video vybrat  a spustit. Ale tak pro deti mam 2 tablety na operadlech takze cajk ale chtel jsem vyuzit displej auta pri cekani atd... A kdyz tam je uz DVD tak proc propanakrale nemuzu zrcadlit i Netlix apodobne...   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...