Jump to content
Sign in to follow this  
laskymartin

přehráváná videa v autě

Recommended Posts

ahojte nemate nahodou nekdo zkusenost s tímhle?chtel bych aby se mi daly v aute prehravat videoklipy a filmy

adaptiv.jpg

Posted (edited)

Umí Amundsen přehrávat video z SD karty nebo z USB? Myslel jsem si, že ano, ale zatím jsem nepřišel na to jak. Fotky přehraji, zvukové soubory také, ale s videem si nevím rady. (V externím modulu nemám CD/DVD mechaniku.)

Edited by Pytlák

Stačí se podívat do návodu, Amundsen video neumí (proto není ani DVD mechanika). Jedině snad přehrávat video z telefonu pomocí AA, Mirrorlink.

A nový Columbus vie prehrať videá? Napríklad Netflix cez Android auto? Niekto skúsenosti?

přes android auto lze přehrávat videa ale je to opruz, musí být rootlý telefon a pak stačí aplikace mirrorlink for android auto, já to tak mam a můžu pustit video na rádiu amundsen a díky tomu lze ovládám telefon přes rádio(komplet), nebo to jde přes mirrorlink a aplikaci full mirrorlink. jinak na amundsenu video nejde zprovoznit protože amundsen není pro videa prizpůsoben.

Posted (edited)

Pres mirrorlink lze na Amundsenu prehravat videa bez rootnuteho telefonu. Staci si nainstalivat apku Floating Apps.

(Ja puvodne patral, jestli to nejde prehravat primo z prostredi Amundsenu, ale bylo mi tu vysvetleno, ze to nejde.)

Edited by Pytlák

před 59 minutami, laskymartin napsal:

cau pane apku uz mam v telefonu ale nevim jak ji propojit s autem

car.mirror.link@gmail.com tady ti poradí. Ještě jsem to nezkoušel tak dej pak vědět....

Screenshot_20190907-230223_Email.jpg

Screenshot_20190907-230415_Email.jpg

Edited by Tondula

Ale toto plati predpokladam iba za podmienky,ze telefon ma podporovany mirrorlink.Ak nie,ani apka floating,ani rock z telefonu zrkadliaci nespravi,alebo sa mylim?

Správne, appka Floating Apps for Auto sa s autom prepája cez Mirrorlink, čiže mobil musí podporovať funkciu Mirrorlink a takisto auto musí mať aktivovaný Smartlink.

A ešte pre istotu doplním, že obyčajný Floating Apps nestačí, treba Floating Apps for Auto.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lwi.android.flappsauto

Edited by brrrrm
  • Thanks 1