Přejít na obsah

Mrtvy uhol & asistent pri cuvani


Wjencik

Doporučené příspěvky

zdravim skodovkari, po vymene predneho naraznika som si vybral auto zo servisu a nasledne som zistil ze asistent pri cuvani a mrtvy uhol sa stale vypinaju po tejto hlaske.  viete mi prosim poradit s cim to moze suvisiet. auto dam do servisu na reklamaciu ale kedze je leto nebude to tak skoro. tak ak by som to vedel poriesit bez servisu ulahcili by ste mi zivot. dakujem

E8B297AB-8428-4F9B-8663-C6EE87102B8C.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za prispevok ale to asi nebude moj pripad kedze mne to vypne a ked to zapnem znovu tak to stale vypne mam pocit akonahle senzory nieco zaregistruju pri parkovani. baterku mam rok ale necham ju tiez preverit. Skor som mal namysli ci pre blind spot a asistent pri cuvani nemusi byt nejaka specialna kalibracia alebo konfiguracia nieco co by som vedel aj ja bez servisu.

E6A857FF-0CCE-4C80-8134-63D3D49921F7.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

No s diagnostikou sa pohram zajtra... prestudoval som nejake zahranicne fora a vyzera to, ze riadiaca jednotka 3C (BSD) pravdepodobne sa nastavila do "nulovych hodnot" a je ju potrebne prehrat softwarovo. Malo by ist o TPI 2051086/1 z 25. apríla 2018. Riešením je aktualizácia softvéru pre zadné radarové snímače (verzia softvéru 0080 alebo staršia). Má niekto prístup k TPI a pozrieť o čo ide?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...