Přejít na obsah

zabouchnuté klíče - jak otevřít auto


PS1984

Doporučené příspěvky

no, cez allianz sme zavolali asistencnu službu, nasli nejakých miestnych chlapíkov z autoservisu. do pol hodiny prišli a dali sa do roboty.

 

pouzili take vzduchove vankusiky, ktorými odchylili dvere a takym dlhym drôtom odjistili  zadné sedacky a dostali sa do kufra. potom ako na udicu chytil kľúče a dotiahol ich k dveram kadial ich vybral a otvorili sme. trvalo to asi pol hodinu. 

 

neplatil som nič, poistka to kryla do sumy 200€. 

 

a mám klasické diaľkové ovládanie, startujem stlačením gombika. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dopadl podobně jak popisuje Wirer, několikrát jsem to doma zkusil, jak dobře to funguje, pak jsem to chtěl ukázat kámošovi a ... klíč jsem hodil doprostřed kufru, zavřu víko a auto se zamklo. Naštěstí jsem měl otevřené okénko, ale od té doby jsem to raději nezkoušel [emoji1787]

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, PS1984 napsal:

no skúšal som ho stále otvárať, rovnako aj dvere. a nič.... náhradný kľúč je na slovensku... 

Když jsem ještě jezdil k jadranu měl jsem vždy druhý klíč schovaný "někde" v podvozku, ale teď už jen lítám...

Ale průšvih byl když se synovi na chorvatském dálničním hajzlu zasekl zámek, šroubovák po ruce se hodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teraz rozmýšľam, ci mam ist do servisu dat si skontrolovat dvere... predsa len, tie vzduchove vankúše odchylili dvere. ze ci tam k niecomu neprislo. a trosku je farba oškrena, hoci dali krycie pásky.

 

slo to cez allianz a ten mi pri kupe a poisteni odporucila Škoda, cize ak by to ti chlapici, ktorí su zmluvny pokaslali - budem mat "problem" ( rozumejte budem platiť), ak by sa zistilo, ze je niečo s dverami?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎3‎.‎8‎.‎2019 na 12:21, Joker 85 napsal:

Můžu potvrdit. Kufr se normálně znovu zamkne i když klíč v kufru zůstane hned za zámkem i s kessy. 


Skutečně ? A neměli jste u sebe i druhý KESSY klíč? S KESSY by to nemělo jít zabouchnout po předchozím uzamčení dveří, jinak by měl kufr asi opět odskočit, tak by to mělo být u O3FL. Chápal bych to jedině, že je v blízkosti další oprávněný KESSY klíč, a nebylo jasné, který klíč systém KESSY použil pro uzamknutí auta.

F3 by asi to neměla mít jinak, ztrácelo by to smysl....

Cituji : "Pokud zavřete víko zavazadlového prostoru až po zamknutí vozidla a přitom v zavazadlovém prostoru zůstane klíč, kterým bylo vozidlo zamknuté, víko se
automaticky odjistí (pootevře). Po automatickém odjištění směrová světla čtyřikrát bliknou. Víko zavazadlového prostoru zůstane odjištěné (pootevřené), ostatní dveře zůstanou zamknuté.
"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám stejné chování ověřeno u Fabie III s EasyStart, Rapid s Kessy a Golf s Kessy, všude to funguje "dobře", ale rozhodně né 100%. Ale nezkoušel jsem, jak je to dále v interiéru, zkoušel jsem vždy jen klíče "pohodit" do kufru (druhé klíče vždy doma/kanclu, tak 100m od auta minimálně odhadem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, omicron napsal:

@Martab Tebe jsem přehlédl, @Joker 85 jsem se právě zeptal, jestli neměl blízko i druhý klíč....
No, takže to je nespolehlivé u Fábií, u Octavie to nebude asi jiné... Tristní.

Měl jsem druhý klíč cca 10m od auta.... (tam už kessy nemá dosah.. Teda nemělo by mít) 

Zkusím to příští týden znova vyzkoušet. Teď jsem mimo ČR. 

Nastavení by mělo být stejný jako o F3. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V interiéru (batoh za zadním sedadlem) jsem si už klíč (Kessy) zamkl. Samozřejmě také všechny věci, doklady, klíče od domu a mobil, takže mi zůstalo jen to, co jsem měl oblečené na sobě. Když jsme to pak zkoušeli zopakovat "na sucho", už se mi to znova nepodařilo. Vyloženě blbuvzdorné to vážně není.

Editováno: , autor: slapnahrabe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...