Přejít na obsah

Scala poskakovani steracu


Zbyneek Studený

Doporučené příspěvky

Tak zatím další postřehy:

  • Bosche (ten před řidičem) poskakují při fakt malém množství vody při nižších rychlostem, na dálnici to bylo v pohodě.
  • Napatlání gumy tekutými stěrači nepomohlo.
  • Vyměněno za Valeo - ZATÍM neskáčou ani při menší rychlosti a málo vody.
  • Nepoužitý Bosch jsem rozebral a do vodících lišť nasoukal grafitovou gumu. Jelikož má trošku jiný průřez, šlo to ztuha, ale šlo. Kdyby začaly skákat Valea, prohodím - vozím to v kufru. Jen doufám že ty grafitové gumičky nebudou špinit.
  • Ještě mám koupenou další set náhradních gumiček (asi silikon), mají stejný tvar jako Bosche. Za zlomek ceny - uvidíme jak to bude fungovat.
  • Bosch vs. Valeo mají trochu jiný průřez gum.

Čekám na další deště :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Uprimne, ako keby nepisete o tych stieracoch, ani si to nevsimnem. Kym to nevydava zvuky, neregistrujem, nakolko mne sa trase spodok stieraca pred vodicom, ked je v najvyssej polohe a ten konec je uplne dole v zornom poli. Roky som maval bosch twin a bol som spokojny. Teram mam valeo a tiez. Skakat to skace, ale funkcia je v poriadku a stieraju ok bez pazvukov. Ohybat nic nejdem. Na to uz nervy nemam.

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@csabac

Ahoj,  no to mě mrzí😐 Ale jak tady psal kolega výše, můžeš zkusit přihnout ramínka. Tobě se ty stěrače třesou nebo přímo skáčou? Jako stěrač 65cm se bude asi vždy u levého (spodního)  konce trochu třást, ale je pravda že to nějak výrazně nepozoruji. Ovšem to skákání byla katastrofa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dnes využito, po nastoupení jsem nacákal na sklo s námrazou, nastartoval a šel jsem dolít kapalinu do ostřikovačů. Asi po 2 minutách čelní sklo naprosto bez námrazy, sice to nechápu, protože trysky vytváří na skle kužel, boční skla jsem musel škrábat. Teplota -1, takže za mě dobrá funkce na lehkou námrazu, rozhodně lepší než po ledu honit hned stěrače. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Ahoj, stěrače mi neskákají, ale dnes (najeto cca 21 tis. km) mi začalo něco v palubní desce cvakat vždy když se stěrače zapnou a vypnou (dělá to i v automatickém režimu).

Na funkci stěračů to nemá vliv, spíš je to otravné.

Až pojedu do servisu s dalšími maličkostmi, tak to tam řeknu, jen mě zajímá, jestli to někdo na Scale řešil taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dával ženské do auta paměťový cyklovač a to je rachot 🤣🤣🤣

Zabalil jsem ho do hadru, do pěny... ale slyšet je stále. Lepší to je, teď je to o zvyku. 

Ale aby si baba zapamatovala - setřu, vrátím páčku, setřu podruhé a páčku nechám a ono si ten čas bude pamatovat... je pro ní nadlidskej úkol🤣🤣🤣🤮🤮🤮

Škoda práce. 

 

Na Skále jsem relátko zatím neregistroval...

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...