Přejít na obsah

Špatná pneumatika?


Aninka99

Doporučené příspěvky

Nazdarek.

Píchla jsem přední kolo z boku, tedy se nesmí slepit a je potřeba nové - vyrešeno: Byla jsem v servisu, kde mi dali už sjeté "nové" kolo. Doma jsem zjistila, že je sjeté fakt brutálně a hlavně má jiný vzorek než ostatní 3 origo kola. Nedávno jsem slyšela, že kola by měla být stejná - alespoň ta vepředu. Vadí to necemu?? Dojem to na mě nedělá....
A přístup pana v servisu už vůbec nekomentuji. To bylo totiž stylem - tady máte jiný sjetý kolo a nazdar. Nasazení pry v ceně ani není a mám si jej nasadit sama. Což jsem brala jako to nejmenší ale budiz ?

 

Váš názor?? Případně zkusenosti? Jeli byste "reklamovat" ? Já se osobně zas tak nevyznám....

 

 

Foto 1,2 - kolo ze servisu
Foto 3 - ostatní kola na autě

20190805_161804.jpg

20190805_161810.jpg

20190805_161822.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozbít hubu, kdo tohle někomu dá.

Dle vyhlášky je povinnost mít stejné pneu nikoliv na celém autě ale na každé nápravě, to znamená že vepředu můžeš mít jiné než vzadu, nicméně ne vpravo a vlevo. A nejde jenom o značku a typ pneu ale také na hloubku vzorku.

 

Navíc ta guma je spuchrela jak hovado, a je dost nebezpečné na tom jezdit. Takže tobě doporučuji koupit dvě nová kola a pána nahlásit na PČR!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím že to sem nepatří, ale že někdo přijde měnit gumu až ve chvíli kdy má na autě něco takového:doh:D. Ta guma má snad 15 let.

 

Nevím co jsi platila, takže jestli je co reklamovat. Pokud jsi to dostala zadarmo "na dojetí" domů, tak není moc co reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Aninka99 napsal:

Stálo mě to 1000,- 

No... Každopádně bych to nechal co nejdřív prezout na normální pneu. 

Ta pneumatika je evidentně opravdu ve špatný kondici. 

A nebylo by od věci se do dotyčného pneuservisu zastavit nejlíp s chlapem a vyřešit k vaší spokojenosti. 

Tohle je slušně řečeno prasarna :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...