Přejít na obsah

Dorobenie alarmu


Jofa2

Doporučené příspěvky

Zdravim, hladal som ci tu nenajdem podobny problem ale nic som nenasiel. Mam octaviu 2 1.6 mpi s centralom na kluc, chcel som dorobit dialku aj s alarmom od keetecu. Po tom ako som to nahodil spolu s odporom na odomykaci impulz som zistil ze central blbne a to ze po chvilke sa dvere vodica akoby uspia a nejde central na dialku ani na kluc, odomknem iba soferove dvere a ked zapnem spinacku tak sa odomknu vsetky ostatne dvere a vsetko funguje ako ma, aj central aj dialka. Po chvilke to znova zostane mrtve. Predavajuci mi tvrdil, ze to bezne montuju aj do octavii s canbusom a ze to fachci. No ale zrejme nie stale. Vie mi niekto poradit co s tym? Stretol som sa aj s nazorom ze na tuto komfortku sa neda spravit dialka, jej cislo je 1K0 959 433 BJ. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
V 8. 8. 2019 na 5:38, Jofa2 napsal:

Zdravim, hladal som ci tu nenajdem podobny problem ale nic som nenasiel. Mam octaviu 2 1.6 mpi s centralom na kluc, chcel som dorobit dialku aj s alarmom od keetecu. Po tom ako som to nahodil spolu s odporom na odomykaci impulz som zistil ze central blbne a to ze po chvilke sa dvere vodica akoby uspia a nejde central na dialku ani na kluc, odomknem iba soferove dvere a ked zapnem spinacku tak sa odomknu vsetky ostatne dvere a vsetko funguje ako ma, aj central aj dialka. Po chvilke to znova zostane mrtve. Predavajuci mi tvrdil, ze to bezne montuju aj do octavii s canbusom a ze to fachci. No ale zrejme nie stale. Vie mi niekto poradit co s tym? Stretol som sa aj s nazorom ze na tuto komfortku sa neda spravit dialka, jej cislo je 1K0 959 433 BJ. 

Zdravim akej farby je vodic a kde presne sa pripaja?? ja mam taktiez o2 1.6 mpi a dal som dole tapaciro vodicovych dveri dufam ze tam to ide... dakujem za upresnenie 

 

IMG_20200220_110133.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...