Přejít na obsah

Vnitřní ventilator


Hotel st.

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám problém s ventilátorem topení u roomstra. Nejde, pojistky ok, na climatronicu (automat) při přidávání otáček ukazuje že ano, ale nic, vyměněn regulator(předřadny) vyčištění motorku a po týdnu opět nic, fungovalo to týden, nemůže být špatný ten ventilátor? Poprvé fungoval dobře, odpor od helly, teď jsem sehnal nový ventilátor taky Hella, ale než to zase rozdělam chci se zeptat na nějakou stejnou situaci, při výměně musí palubovka ven, tak to chvilku dá, ať to nedělám zbytečně, jo někdy se rozběhne, ale jen na pár vteřin hlavně ráno odpoledne ani ťuk v těch teplech je to nepříjemný, v dešti se mi opotilo okno a to byla hrůza 

Editováno: , autor: Hotel st.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně před půl rokem taky ventilátor odešel. Před tím, než jsem ho měnil a vyndaval celou palubovku, jsem od něj odpojil přívod a pomocí žárovky jsem vyzkoušel funguje-li regulace. Ta fungovala, takže bylo třeba ventilátor vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě ten regulator jsem dával nový a týden to makalo, teď zase nic, mám i nový ventilátor ten budu dávat asi v sobotu, dá se odzkoušet ten regulator, když budu mít palubovku venku? Aby mi to nehazelo potom chyby když budu mít vše ostatní odpojeno, navig. erbeg atd. Ventilátor na přímo na baterii předtím šel, teď nevím. Ráno chvilku zase šel a už ne 

Editováno: , autor: Hotel st.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď je to vše nové, tak snad jo, dnes odpoledne jedu ke kamarádovi a omrkne ten původní ventilátor a regulator, ten bude asi v pořádku, ale i tak oprava svépomocí vyšla na 3100,což si myslím že než v servisu minimálně na polovinu, hold ten regulátor budu mít náhradní ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tak to rádi slyšíme. Mě tahle výměna potkala na F2 v lednu. Podle mechanika Spálený předřadný odpor na ovládací jednotce climatronicu. Takže se koupila nová jednotka i s ventilátorem který to odkouřilo. Všeho všudy tahle sranda nějakých 7000,- [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...