Přejít na obsah

Jakou rakev na Karoqa


DaroshCZ

Doporučené příspěvky

Ja na lyze nejezdim. Proto jsem kupoval Thule Force XT M. Je kratsi a sirsi. Unese 75kg. Montaz na strechu je jednoducha. K bagazi se clovek dostane z obou stran. Odzkousel jsem si, ze i kdyz clovek jede v prutrzi mracen, do boxu se nedostala ani kapka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, DaroshCZ napsal:

Plánuji to hlavně na bagaz.

v tom případě co nejširší a nejvyšší. Objem nahnaný délkou je na tašky k ničemu. A osobně bych se vyhnul čemukoliv nad 10 tisíc - čím je bedna dražší (a novější), tím více láká nenechavce, což může poněkud komplikovat dovolenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím co mám představu, tak cena do 20000 Kč a kapacitu 450-500L a nosnost 75Kg. Koukal jsem po Thule XT, ale asi budu muset někam zajet a vyzkoušet co se mi vejde na auto abych ještě otevřel kufr.

 

Odesláno z mého Pixel XL pomocí Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Karoq jsem pořídil Thule Motion XT XL. 500 litrů na tašky i lyže.
Oproti Thule Force XT, který jsem měl půjčený, má lépe řešené zacvakávání a zamykání zámku - u Force jsem s tím trochu bojoval a bál se, že zlomím klíček.
Barvu jsem nakonec zvolil titanovou, i když jsem původně zvažoval černou. Ta černá má sice luxusní "look" , ale tím že je lesklá, tak by na ni vždy byla rychle vidět špína a hádám že v létě na sluníčku by to byla i pěkná pícka.
Každopádně instalace na příčníky je fakt pohodlná a rychlá.

Odesláno z mého SM-N910C pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Karoq jsem pořídil Thule Motion XT XL. 500 litrů na tašky i lyže.
Oproti Thule Force XT, který jsem měl půjčený, má lépe řešené zacvakávání a zamykání zámku - u Force jsem s tím trochu bojoval a bál se, že zlomím klíček.
Barvu jsem nakonec zvolil titanovou, i když jsem původně zvažoval černou. Ta černá má sice luxusní "look" , ale tím že je lesklá, tak by na ni vždy byla rychle vidět špína a hádám že v létě na sluníčku by to byla i pěkná pícka.
Každopádně instalace na příčníky je fakt pohodlná a rychlá.

Odesláno z mého SM-N910C pomocí Tapatalk


Ahoj,

Pokud by jsi měl čas a chuť udělej pár fotek jak to sedí na autě. Když máš rakev na autě páté dveře jdou otvírat bez problémů?

Diky

Odesláno z mého Pixel XL pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K vyfocení se teď bohužel pár dní nedostanu.
Každopádně páté dveře jdou otevírat bez problémů. S rakví se dá na příčníkách v určité toleranci dle potřeby předozadně hýbat a nastavit.
Pro nějaký hatchback by ta XL velikost byla ale kvůli těm pátým dveřím už hádám dlouhá. Karoq/Kodiaq v pohodě.

Odesláno z mého SM-N910C pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Čočkyn V rozumnem obchode to muzes odzkouset pred nakupem. Me nabidli, ze mi boxy, mezi kterymi jsem vahal, objednaji na prodejnu a ja to zkusim hodit na auto a vyberu si. 

Nevim jaky mas nosic (pricniky). Dej si ale pozor, jaka je sirka boxu a lozne plochy pricniku. Aby se Ti tam vesel. Napr. na me pricniky se vejde max. sirka boxu (v miste dosedaci plochy) 78 cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...