Přejít na obsah

Zadní mlhovky


Flag

Doporučené příspěvky

Starší tažná zařízení měla 7pólovou zásuvku, novější (a domnívám se, že originál tažné zařízení Fábie taky) mají 13pólovou. Aby šly přívěsy se starší 7pólovou zástrčkou připojit do nové 13 pólové zásuvky na autě je třeba použít takovej mezikus tj.redukci 13 na 7. Pokud ti kouká z auta jenom sedm kontaktů, zkus jestli to není právě ta redukce a jestli nejde vytáhnout ze zásuvky, která by měla vypadat tak jako je na přiloženém obrázku. Případně, máš-li možnost, to vyfoť.

post-10-1165497755.jpg

Editováno: , autor: Dula
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle nějak vypadá ta redukce 13 na 7.

Kontrolní otázky:

svítí ti kontrolka zadních mlhovek (žlutá) ?

žárovku v levé zadní mlhovce jsi kontroloval?

pokud máš i přední mlhovky tak zadní se zapínají druhým povytažením knoflíku světel, to doufám víš.

post-10-1165565013.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj.

Chvili jsem tady patral a nase temata jen o tom, jestli ma svitit jedna nebo dve mlhovky...

Muj problem je v tom, ze mi zadni mlhovka nesviti VUBEC.

Zkousel jsem menit zarovku, pojistku, zkusil jsem prohodit prave svetlo za leve a taky nic. Kontrolka na palubovce sviti...

Napada nekoho, kde muze byt zakopany pes... Pripadne kudy vedou draty a kde zacit stopovat, jestli neni zlomeny kabel atd...?

Predem diky za radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEVIEM AKO SI MOHOL VYMENIť ľAVE SVETLO ZA PRAVE, MYSLIM žE HMLOVKA JE LEN V ľAVOM,

na zkousku v tom problem vubec neni... ty svetla jsou vicemene identicka. do praveho sice nevede drat pro mlhovku, ale jinak tam zarovka je, konektor z leveho svetla tam pasuje taky... takze se na vyzkouseni prohodit daji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ano ano. ja uz sem pak nepsal. Presne k tomu jsem se pri mereni dratu dopracoval. Proud sel az do zasuvky, ale z ni se nevracel uz do dvetla.

Vzhledem k tomu, ze jsem nejak nemel naladu to rozebirat a nebylo nejak moc kde, tak jsem draty mezi sebou propojil svorkou, mlhovka sviti a problem vyresen.

Kazdopadne diky za reakci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Čau táta se rozhodl, že vymění zásuvku na Fábii byla tam 13tka a dal tam 7mičku. Teď nesvítí zadní mlhová světla. Je to 1.4MPI, ale teď nevím rok a tažné je origo z fabriky. Dneska to zkoušel měřit a nejde do žárovky proud.

Ale jak čtu tady nejspíše to dělá právě zásuvka. Takže bych se chtěl zeptat co teď s tím co propojit rozpojit předělat?

Díky moc za každou pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ony jsou tam patice na obě.. jen z výroby je osazená a zapojená jen jedna.. Když dáváš tažné, tak se kabeláž připojuje k zadním svítilnám a propojuje to obě mlhovky.. takže stačilo doplnit žárovku a hurá, funguje.. asi to udělal někdo před tebou;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...