Přejít na obsah

Držák na telefon


gabuliatko

Doporučené příspěvky

Brodit na tunel.

Nezakryva ovladaci prvky auta, neplete se ve vyhledu, neupadava. Navic se da koupit i s dobijenim.

A ze je daleko a nizko? To co potrebujes se Ti stejne zobrazuje na obrazovce v aute. 

Projel jsem s nim celou dovolenou (skoro 5 tis. km) a maximalni spokojenost. 

Pred tim jsem mel na Octavii drzak do mrizky ventilace. V zime v mrazu mi vylomil lamelu mrizky ventilace. Magneticky zase hyzdil telefon a byl problem s obalem.

 

Editováno: , autor: Pytlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na webu sunnysoft.cz je konfigurator drzaku a fotky. 

Ja koupil drzak s nabijenim + klip na tunel. Dodany nabijeci kabel byl moc dlouhy, a tak jsem ho nepouzil. Dokoupil jsem kratsi kabel a telefon nabijim z USB auta. Zaroven se mi pres kabel prenaseji data pro AA,...

Jediny problem u kabelu byl v tom, ze v drzaku je pouzit typ s malou plastovou koncovkou konektoru. Pokud chces jiny, napr. kratsi, blbe se shani. Vzdycky ale muzes pouzit ten puvodni....

Editováno: , autor: Pytlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 10. 8. 2019 na 22:05, Pytlák napsal:

Brodit na tunel.

Nezakryva ovladaci prvky auta, neplete se ve vyhledu, neupadava. Navic se da koupit i s dobijenim.

A ze je daleko a nizko? To co potrebujes se Ti stejne zobrazuje na obrazovce v aute. 

Projel jsem s nim celou dovolenou (skoro 5 tis. km) a maximalni spokojenost. 

Pred tim jsem mel na Octavii drzak do mrizky ventilace. V zime v mrazu mi vylomil lamelu mrizky ventilace. Magneticky zase hyzdil telefon a byl problem s obalem.

 

Ahoj, chci se zeptat zda je držák na tunelu opravdu pevný?

Chci si taky pořídit, ale mám obavy jestli nebude sjíždět po zatlačení telefonu do držáku s konektorem?

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To provedeni drzaku co mam ja je super. Na prave strane tunelu je drzak vlastne jen zahaknuty. Aby se neposouval, je tam samolepka. Ale tu jsem nepouzil. Drzi dostatecne i bez ni a mohu ho kdykoliv oddelat. Navic to umozni posunuti o par cm nahoru a dolu. Po vice nez roce pouzivani neni ani odreny ci omackany tunel v miste nasazeni drzaku.

Vlastni drzak telefonu jsem jiz musel trochu upravit na jiny model founu a na jiny napajeci kabel. Ale ten klip na uchyceni upravu nepotreboval.

 

 

20201114_124201.jpg

20201114_124956.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak hlavně dnes existuje něco jako bezrátové připojení, bezdrátové nabíjení apod., není nutné telefon vytahovat z kapsy případně má své místo na nabíjecí podložce.

Vrtat držáky už dnes tak nějak nedává moc smysl, chyba neobjednat výše uvedené vymoženosti.

Ale jinak sopuhlas, úložné prostory mizerné :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se třeba na ten telefon v držáku dole nemohl dívat, to už bych ho mohl mít rovnou položený v přihrádce s USBčkama nebo pod područkou, tam to vozím připojené kabelem teď. Na mobilu si zapínám jen hotspot+Škoda OneApp, a na navigaci a hudbu používám Waze přes Android Auto na displeji infotainmentu. Když potřebuju něco extra na mobilu, např když stojím v zácpě nebo někde čekám tak si beru telefon do ruky a pak ho zas odložím. Žena má ještě magnetický držák ve ventilaci, to je dobrý tam je to vysoko a drží to víc než dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 2. 2021 na 16:06, kitrab napsal:

Tak hlavně dnes existuje něco jako bezrátové připojení, bezdrátové nabíjení apod., není nutné telefon vytahovat z kapsy případně má své místo na nabíjecí podložce.

Vrtat držáky už dnes tak nějak nedává moc smysl, chyba neobjednat výše uvedené vymoženosti.

Ale jinak sopuhlas, úložné prostory mizerné :).

No, je to věcí názoru. 6k za bezdrátové nabíjení je docela dost a ne každý telefon ho podporuje. Navíc bezdrátový CarPlay je dostupný až od MR2021. 

Editováno: , autor: dafro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já koupil Brodita, ještě jednou dík Pytlákovi za foto, a zároveň Ufona.

Mohu říct, že držák i CarPlay fungují na 1+.

S AA byly neustále problémy, sekání, mapa nenatáčela, on line připojení selhávalo.

CarPlay navíc podporuje Mapy.cz, když chci plánovat trasu 👍.

Zacvaknu telefon a už nic neřeším👏.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...