Přejít na obsah

Asistent vyparkování a mrtvý úhel


LJL

Doporučené příspěvky

Ahoj, může mi někdo poradit proč mi pořád vypadávají asistenti na vyparkování a mrtvý úhel. Když nastartuji tak je zapnu, ale pak když znovu nastartuji tak jsou vyplé, nebo když dám zpatečku tak okamžitě vypadnou. Díky Láďa 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je naprosto normální že při použití tažného zařízení se asistent vyparkování a sledování mrtvého úhlu vypne je to uvedené i v příručce k autu "Pokud je do zásuvky tažného zařízení zapojený přívěs nebo jiné příslušenství, jsou oba systémy nedostupné."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, může mi někdo poradit proč mi pořád vypadávají asistenti na vyparkování a mrtvý úhel. Když nastartuji tak je zapnu, ale pak když znovu nastartuji tak jsou vyplé, nebo když dám zpatečku tak okamžitě vypadnou. Díky Láďa 
 


Taky se mi to stavalo - servis - prehrali SW a bylo vyreseno. Jak rikas, pri kazdem nastartovani byly vypnute a i kdyz jsem je zapnul, tak jak jsem dal zpatecku, okamzite se vyply. A vzdy mi to dalo kratkou hlasku na displeji auta o chybe - viz video.



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
V 23. 8. 2019 na 21:12, Hezoun napsal:

 


Taky se mi to stavalo - servis - prehrali SW a bylo vyreseno. Jak rikas, pri kazdem nastartovani byly vypnute a i kdyz jsem je zapnul, tak jak jsem dal zpatecku, okamzite se vyply. A vzdy mi to dalo kratkou hlasku na displeji auta o chybe - viz video.

 

 

 

 

 


 

 

Zdravím mohu se zeptat jaký sw se přehrál ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahoj,

u mého Superbu 3 mi stále vypadávají asistenti - lane assist, side assist, mrtvý úhel a asistent vyparkování. Neděje se to při určité úkonu, ale náhodně. Někdy hned po nastartování někdy za jízdy. Potom nejdou aktivovat třeba dva dny a když jo, tak během dne opět vypadnou.

Editováno: , autor: Koubic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ja nechal napichnout auto a typek to adaptoval on-line prý se škodovkou a je po problému. Měl jsem třeba jeden den problém ze mi nešel maxidot a tak jsem mu volal a říká nech to být a ono se to většinou vzpamatuje?a taky ze jo prý jsou to normální závady z novych aut. Ze prý stačí to napojit a přehrát držím palce dej vědět jak jsi dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen mi taky není jasné co má společného lane assist a side assist. Lane assist jede přes přední kameru, tak bych asi pochopil, že nepůjdou číst třeba značky, ale ty jdou stále. Side assist má radary v zadním nárazníku, tak nevím tu spojitost, ale to jen přemýšlím uvidím až nechám napíchnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma to asi taku spojitost, ze side assist v spojeni s lane assist funguje aj ako asistent zmeny jazdneho pruhu. Takze lane assist sa pozera dopredu a side dozadu a keby si chcel menit pruh vo chvili, ked mas v mrtvom uhle auto, volant zace vibrovat a kontrolka v zrkadle/na kryte by sa mala rozblikat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

tak dnes proběhla diagnostika. Chyba změny jízdních pruhů jednotka 3C. Pokud je jednotka v chybě tak se do ní nedá dostat, takže nejde udělat ani žádný flash, nic. Občas, ale funguje a občas úplně mrtvá, takže po smrti asi nebude. Tak nevim máte někdo nějakou zkušenost?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska v škoda CB Auto. Pán myslel, že jen přehraje SW  a bude vše v poho. Jednotka však neni vidět a když se mu objevila, tak myslel, že to půjde přehrát. V půlce mu však přestalo fungovat a nešlo dál. Objednal mě na 11.5 že půjdou po kabeláži už jsem z toho otrávenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...