Přejít na obsah

Infotainment Amundsen


Doporučené příspěvky

před 38 minutami, Michal T. napsal:

@Bohusdk Takže ani po přehrání stávajícího SW zvuk nešel a musí se měnit celá ŘJ sound systému?

ne ne....zvu po přehrání softwaru normálně jede....jen mi bylo řečeno, že pro jistotu mi vymění ŘJ sound systému a rámci toho, pokud bude dostupný nový software, tak i toto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bohusdk Tak nejvíc mě vadí:

  1. Ödpojování bezdrátového CarPlay při stisknutí MUTE nebo snížení hlasitosti na 0. Dělá to tak při 1 z 5 jízd. Po odpojení se naštěstí zase připojí, ale pokud dám MUTE znovu, vše se opakuje. Myslím, že pomůže 10s restart infotainmentu. Nevypozoroval jsem souvislosti...
  2. Výpadky komplet zvuku který není slyšet a nejde ovládat - to je známá chyba už přes rok stará.
  3. "Detaily" jako nějaké nefunkční volby v menu (zobrazení hodin, naučené vzorce chování v navigaci...).
  4. Prý by měla nová verze i omezit výpadky Connect služeb ve voze (zašedlý globus).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zázraky se dějí a na amundsení železo H12 je už nová verze SW:0278

IMG_5238.thumb.jpg.44bb6ca043822b76c1194ad235588bcf.jpg

 

Zdá se, že většina na první pohled viditelných chyb (nefungující nějaké volby v nastavení) je pryč. Uvidíme, jak se to bude dlouhobě chovat. Každopádně to hned chtělo aktualizaci a objevily se tam nějaké věci, které nevím na co jsou. V dlaždicovém menu nic nového není:

IMG_5241.thumb.jpg.5b5e3c0ce256e91af3222cacb35fbd0d.jpg

 

Další věc - možná i u starších HW půjde synchronizovat nastavení, nicméně mně to zatím píše, že je funkce dočasně nedostupná...

IMG_5239.thumb.jpg.e10acba5458b96a045c305286b2806b0.jpg

 

Jediný problém zatím - občas se za jízdy ozval zvuk, jako když se spouští Siri a čeká na hlasový příkaz. Dělalo to sem tam i po odpojení telefonu, takže to bude něco v autě. Zítra mám delší jízdu kde bude již stažená online aktualizace, tak snad to bude zticha :D

 

EDIT: Doplním ještě, že dle servisu bylo přehrávání SW skoro na celý den. Fajn je, že všechna nastavení zůstala zachována, jen bylo potřeba se znovu přihlásit do Škoda Connect.

Editováno: , autor: Michal T.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes systém po 170km bez problémů, tak snad to bude pokračovat. Čeho jsem si ještě všiml, tak v info o systému se změnilo číslo zařízení z 3V0035816A na 3V0035816C, což je zajímavé. Jinak to výše zmíněné "Siri" pípání bylo zřejmě způsobeno překračováním povolené rychlosti - zpětná analýza záznamů z kamery to potvrzuje a po vypnutí zvuků vestavěné navigace (která ale nebyla zapnutá) se to zdá být zatím zticha.

 

Vylepšení co jsem zpozoroval - při couvání již není oblast s horním pohledem vlevo černá, ale je i zde vidět co se zde děje za autem. U SW 0156 se muselo šipečkou černé zakrytí skrýt, byť po čase mizelo samo.

couvani.thumb.jpg.26d3be14083c101c70d2ec8bf34d3a86.jpg

 

Info o vozidle už zobrazuje co a jak svítí:

102008163_infoovozidle.thumb.jpg.6b26cb7e9d91b5d6bbeb13aae29a9672.jpg

 

Jediné co je zatím s otazníkem je synchronizace profilu - v pondělí jde dotaz na infolinku. Jak to funguje vám, co máte verzi HW > H12?

527397903_synchronizaceprofilu.thumb.jpg.4efa5d6465241f77927dc7b308ecf9f7.jpg

 

Funguje zobrazení hodin jako spořiče po 10s, stejně tak učení vzorců chování pro vestavěnou Navi. Teď ještě, aby po stisknutí MUTE nedocházelo k občasnému odpojení a znovupřipojení bezdrát. CarPlaye a budu spokojen. Naštěstí k tomu zatím nedošlo. Škodovko zatím díky :D

Editováno: , autor: Michal T.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak SW aktualizován na 0278 (H12), vše přesně tak, jak píše Michal. Jen ještě dva poznatky - v horní stavové liště se zobrazuje číslo silnice a název ulice (čísla silnice sem si nikdy nevšiml, až teď) i když není zapnutá navi, po navolení "HOME" se mi vždy zobrazí až druhá stránka, ne ta první, kde mám navolené své dlaždičky. Všechna nastavení zůstala zachována, i nakódované věci. Za mě palec hore:) Synchronizaci profilu sem zapomněl vyzkoušet, dám info.

Editováno: , autor: Kolacek12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Ondra16V umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...