Přejít na obsah

Infotainment Amundsen


Doporučené příspěvky

Ta práce to je mazec. 

To musí přizvat odborníka na kódování, protože to u nich nikdo neumí 🤣 A to je ta pálka🤣

 

Jestli máš kabel tak 5F by mělo jít dodělat podle té původní. 

Dostaneš se do rádia aspoň přes kabel i kyž je kouslé? 

Nebo máš zálohu long kódování a adaptací? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, jarv napsal:

Ta jednotka bude chtít otestovat. Uvádějí, že je použitá. Podle mě, je to loterie, vyjde - nevyjde. Ale jak psal tady někdo výše, při reklamaci se snad budou chovat vstřícně. Držím palce.

 

Asi nelze koupit novou přímo od Škody jako koncový zákazník co.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OZracingAhoj, jen technická, ty jsi už po záruce? Pokud ano, tak není domluva na kulanci, přeci jen je to věc kterou si asi nepoškodil ty a auto jako takové je  poměrně nové, o problémech s infotainmentem je popsáno hodně a pokud je solventní servis, popř. rozumný technik, tak to musí přeci uznat sami a navrhnout řešení k oboustranné spokojenosti.

Něco jsem kdysi také řešil a vždy jsme se dohodli. Za pokus to stojí, ono třeba zatopit polovic by bylo přijatelnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano auto nemá prodlouženou záruku :-/ Abych Vás blíže seznámil s úrovní jednoho z největšího autorizovaného servisu tak sem napíši celý příběh: Auto jsem dal do Škody se zamrzlým infotainmentem, přijímací technik udělal chybu a navedl zakázku jako garanční. Tím pádem Škoda opravila problém, auto jsem převzal a byl spokojen, jenže po týdnu mi volali, že jim to Boleslav vrátila, že auto nemá záruku a že měnili řídící jednotku a po mě budou chtít 43 tisíc, načež jsem jim řekl, že jsem ale opravu za tuto cenu neodsouhlasil, jelikož se mě ani neptali atd.. Tak jsem zajel osobně za ředitelem provozovny, řekl mu k čemu došlo a nabídl mu, že zaplatím alespoň tu jednotku a práci ať mi dají zdarma, když udělali chybu (což by byla cca půlka), ale on že ne, že mi raději vrátí zpět tu starou, dají to ZDARMA :-D do původního stavu a ať si to opravím jinde. Takže takový je přístup Škody, raději mi vrátí vše zpět (pro ně další vícepráce) a práce co odvedli jim nikdo neuhradí, než aby mi vyúčtovali jednotku a práci dali zdarma jako omluvu - mám sto chutí to prodat.. Proto chci jít cestou viz výše.. Původně byla jednotka 3V0035816A pak mi tam dali 3V0035816C a teď je tam opět 3V0035816A.

Editováno: , autor: OZracing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, jarv napsal:

to OZracing: na strejdovi GOOGLovi jsem našel toto: https://www.automultimedia.cz/cz/shop/lcd-displeje/oem-655919606-lcd-display-pro-skoda/. Ale neznám tuto firmu. jen chci pomoci s vyhledáním informací. Snad se tady někdo ozve s referencí. Držím palce.

Já ale potřebuji řídící jednotku, tohle je jen displej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvl tak to je k zblití. 

Za ty prachy vyměnit a nic neříct. 

Chápu, že si mysleli, že dělají na záruku, ale to si mohli snad ověřit hned ne? 

To jsou bídáci! 

 

Se ti nedivím snahu udělat to sám! 

Jak říkají kluci, když to vezmeš s normál. obchdu tak máš 14 dní na vratku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ebay za 275 éček. 

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/skoda-original-multimedia-steuergeraet-rechner-navi-gps-3v0035816a/1568176686-223-1035

 

Ale hodně často píšou (i na cz obchodech) , že jednotka nelze vracet☹️

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvely pristup SA. Ale sa ani necuduj, musel by to zaplatit technik z vlastneho. Tu info mam zo servisu, ked mi menili kompredor z lepiacej sady, lebo skratoval poistky. Davajubim na vrub veci, ak vyreklamujes a ta vec sa ukaze, ze nie je nsozaj vadna, atd. A ten prustup je po predaji auta, ako od macochy. Okusili sme viacery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, csabac napsal:

Skvely pristup SA. Ale sa ani necuduj, musel by to zaplatit technik z vlastneho. Tu info mam zo servisu, ked mi menili kompredor z lepiacej sady, lebo skratoval poistky. Davajubim na vrub veci, ak vyreklamujes a ta vec sa ukaze, ze nie je nsozaj vadna, atd. A ten prustup je po predaji auta, ako od macochy. Okusili sme viacery

Jenže tu práci co na té opravě nechali, stejně zaplacenou nedostanou, tak nechápu proč mi nemohli vyfakturovat jen jednotku, ale radši to celé vrátí zdarma do původního stavu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, csabac napsal:

Uprimne, ak by si ty mal ako zamestnanec zacvakat svoju chybu, tak radsej to vymenis po pracovnej dobe spat na zkor svojho casu

Smutné je, že toto řešení vrátit vše do původního stavu navrhl ředitel pobočky.. Ale tohle už je mimo tohle téma :-)

Editováno: , autor: OZracing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak už si sa rozhodol, že chceš RJ jednotku vymeniť, tak isto by som z PL, či odkiaľ bez záruky nekupoval.

Kúp novú, kde budeš mať 24 mesiacov záruku. Veď vidíš, ako dopadla tá nová v aute a myslím si, že to nebude ojedinelý jav týchto RJ.

Bude to drahšie, ale budeš mať istotu tie 2 roky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, csabac napsal:

Ak už si sa rozhodol, že chceš RJ jednotku vymeniť, tak isto by som z PL, či odkiaľ bez záruky nekupoval.

Kúp novú, kde budeš mať 24 mesiacov záruku. Veď vidíš, ako dopadla tá nová v aute a myslím si, že to nebude ojedinelý jav týchto RJ.

Bude to drahšie, ale budeš mať istotu tie 2 roky

Jako že by mi Škoda prodala jen jednotku a zprovoznění udělal kdo? Když za to oživení chtěli dalších 21k.. Nejsem si jistý, zda lze objednat u Škody jen sólo tento díl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozivenie som teraz neriesil. Len som pisal, ze nebral by som donora burane auto, kedze vieme, ze ako radi blbnu tieto jednotky.

Ozivenie neviem. Ja osobne som pisal, co by som v nasratosti spravil. Ale kedze to chces vymenit, tak skus obist servis a skus priamo jednat so SA. Ved ako nie je normalne, ze ti doide RJ po zaruke par mesiacov a mas ju celu zaplatit.

Ako cele zle tieto kurvitka v autach. Lebo sere sa to jedna radost, no zakodovane to je, same ochrany, ze nevies ani nahradny diel inde kupit, resp nahodit mimo autorizaku. A potom je otazne, co tou ochranou komponentov sleduju. To aby sa realne nekseftovalo kradnutymi, alebo svoj zisk. Lebo pri prvej variante by ta mali predat RJ, resp. ak kupis normalne s povodom RJ a neautorizak by mal mat pravo to vymenit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Brne mi kedysi odblokovali ochranu pri vymene Swing za Swing+ na F3 za 500Kc aj nejake drobne myslim. Kodovanie ma netrapilo. Prva vymena radia u nas na vychode SK v autorizaku 50 ci 55€, co ani z daleka nie je 21 000 Kc

 

Preco by ti jednotku nepredali? Ved je to normalne diel, ma aj svoje cislo a urcite aj sumu. Navyse by si mal fakturu o legalnom povode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Ondra16V umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...