Jump to content
Sign in to follow this  
Joscer

Infotainment Amundsen

Recommended Posts

Od úterka vlastním Scalu. Auto zatím hodnotit nemohu, ale jsem zklamán ohledně navigace Amundsen. Auto je díky marketingu vyzdvihováno coby výkvět v oblasti konektivity a možností jejího využití. A ejhle. Hned první co jsem chtěl vyzkoušet v rámci Škoda Connect není k dispozici. Jedná se o funkce Import cílů online a Import tras online. To, že si trasu připravím v počítači, s průjezdnými body a pak jen nahraji do navigace, to už jsem používal u Garmina několik let. A teď, u novějšího auta, s pojetím konektivity  nové generace, to nelze. Po přihlášení do Škoda Connect to prostě nemám k dispozici. Nechápu proč, když u stejného infotainmentu a navigace u Karoqa to jde. Jestli je důvod pouze ten, aby bylo odlišení třídy auta, tak je to ubohé.

Tohle bylo první, na co jsem se podíval, když jsem zjistil, že online import do infotainmentu nemám k dispozici a docela mě to překvapilo. Napsal jsem si na infolinku o vysvětlení, tak jsem zvědav, co mi odpoví.

• Like 1

Odpověď z Infolinky:

Dobrý den pane xxx,

Ve Vašem vozidle skutečně není možnost importu tras ani cílů.

Scala oproti Karoqu sice nemá tyto funkce, ale má jiné výhody MOD3, například že ŠKODA Auto platí data za navigaci, odpadá nutnost vytvářet Hotspot.

Navíc MOD3 funguje na 4G LTE, tudíž je vše výrazně rychlejší.

Děkujeme Vám za pochopení.

Edited by Joscer
Úprava řádkování