Přejít na obsah

Infotainment Amundsen


Doporučené příspěvky

před 32 minutami, OZracing napsal:

Co bez muziky..mě to zamrzlo u načítání uživatele.. Nejde vůbec nic..

 

Takže i bez muziky😀

 

Taky přeji brzké uzdravení. 

Jako kdyby to měl nějaký garážník. 

Ale origo servis? To je smutný. 

 

Jen mi je divný výraz "komplet zamrzlé". To jako zamrzne pokaždé při bootování nejspíš si myslel, ne? 

Předpikládám, že zkoušeli odpojit od baterky. 

Jinak to nemůže být stále zamrzlé přece. 

 

Bože neví si rady. 

Tak objednali nové radio snad, ne?  A jednotku. 

5 dní v servisu kvůli tomuhle. 

To je přístup. 

Máš doufám od nich náhradní fáro? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 12. 2021 na 13:38, jarv napsal:

Ano. Také jsem delší dobu cca 6 měsíců čekal na aktualizaci, dokonce jsem volal na podporu, a pak se mně neočekávaně objevila nová verze navigační databáze 21.11, předtím byla verze 21.9.

Píšu o tom tady: 

 

Tak jsem včera zase jel přes křižovatku D11 a D35 u Hradce Králové a D11 je na mapě pořád uzavřena. Přitom je již otevřena a zpoplatněna. Asi ji na mapě otevřenou až bude uzavřena kvůli opravám. To by nemuselo tak dlouho trvat. Ty aktualizace map v Amundsenu jsou zoufalé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WAZE používám už delší dobu.  Aktualizace jsou tam perfektní. Štve mě však, že Amundsen je údajně na mapách od TomToma, a toho jsem také dlouho používal a byl jsem s ním spokojený. Amundsen je však nějaký nepovedený odrodilec. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navigace Amundsen se připojuje přes esim auta. Má v Amundsenu také aplikace Traffication, kde se dá upozornit na zácpy atd. Píšu o té aplikaci  jinde.

TomToma jsem měl na přenosné navigaci Go. WAZE jsem měl a mám na telefonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, keras napsal:

 

Takže i bez muziky😀

 

Taky přeji brzké uzdravení. 

Jako kdyby to měl nějaký garážník. 

Ale origo servis? To je smutný. 

 

Jen mi je divný výraz "komplet zamrzlé". To jako zamrzne pokaždé při bootování nejspíš si myslel, ne? 

Předpikládám, že zkoušeli odpojit od baterky. 

Jinak to nemůže být stále zamrzlé přece. 

 

Bože neví si rady. 

Tak objednali nové radio snad, ne?  A jednotku. 

5 dní v servisu kvůli tomuhle. 

To je přístup. 

Máš doufám od nich náhradní fáro? 

 

 

Jakmile zapnu zapalování, zobrazí se načítání uživatele a tato obrazovka tam zůstane celou dobu - nic nereaguje, nic nefunguje. Nepomohl ani reset, ani odpojení baterie, ani přehrání SW ve Škodě přes OBD. Takže si dopisují s Boleslaví a zkouší hokusy pokusy..

 

Náhradní auto jako placená služba..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fungují vám aplikace, které jsou v infotainmentu, viz obrázky? Mně v infotainmentu nefungují "Zprávy" a "Kalendář", ač je mám, jak je vidět z obrázku, zaplacené. "Počasí" a "Traffication" fungují. Je to pro mne záhada. Jaký mám HW a SW je uvedeno v mém podpisu.

Aplikace.thumb.jpg.7e227c10af533230d10a0af9df04c8d7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Řešil jsem ještě se Škodou onu opravu a nechce se mi dávat takový ranec.. Našel jsem Amundsen řídící jednotku z druhé ruky za polovinu a zajímá mě, zda je to plug and play.. Že bych si ji vyměnil sám kus za kus.. Nebo se musí něco kódovat/aktivovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U elektroniky z druhé roky je to podle mého názoru "Sofiina volba" - to levné se nemusí povést a má to moc "ale". Na druhou stranu ta cena za nový je fakt ranec. Je to však "manažerský telefon" v autě. Držím palce, ať se ta volba povede a hlavně ať to pořádně funguje! Omlouvám se, že neodpovídám přímo na ten technický dotaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Ondra16V umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...