Přejít na obsah

Homelink


rimsy2

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Homelink je podporovaný jen v USA. Ty máš na něho přijímač? Já mám vrata s ovladači Hörmann a řeším to suchým zipem a malým čínským klonem ovladače přilepeným několik cm před stropním světlem. Druhá možnost je hlasové ovládání přes Android Auto ve spojení s asistentem google a google home. Zatím podporováno jen v systému přepnutém do angličtiny. Vyzkoušel jsem to a funguje to skvěle. Bohužel pak není možno zadávat hlasově české cíle pro navigaci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jistý, zda myslíme stejnou věc. Nejsem expert na Homelink ale v základu mi jde o obyčejné programovatelné dálkové ovládání garážových vrat, resp. venkovních dveří rádiovým signálem. Domníval jsem se, že jde o technologii s podporou většiny výrobců vrat. U nás tuhle technologii podporuje celá řada automobilek a je lhostejné jaká vrata člověk používá - stačí aby byla podporována potřebné frekvence. Proto mne zajímalo, zda jde nasadit / napojit koncernové bezrámové samostmívací zrcátko s integrovaným ovládáním. Jenom se tu doptávám, nejde o život;)

 

Srovnání je vidět na videu tady.

Editováno: , autor: rimsy2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, petous22 napsal:

Určitě myslíme tu stejnou věc..

Aaaha, díky, široký seznam.. btw tvůj Hörmann tam pár kousků má..

před 10 hodinami, guest100 napsal:

je i jiné a možná i levnější řešení..

Velmi dobře, vidím prvně;) plus je cena. Akorát občas střídám parkování a ideálně bych potřeboval dva příjimače (vrata + závora) a z popisu si nejsem jistý jestli do jich zvládne víc? Ale líbí se mi to :) Trochu offtopic ale jak se ten Jablotron programuje?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...