Přejít na obsah

Columbus - firmware update


Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj, mám o3 RS 2015 s columbusem a software 0318, po aktualizaci iphonu na poslední upgrade 17.2.1. my přestal jít carplay , je to o tom že musím aktualizovat columbus? Kolik to stojí ve škodovce? Předpokládám že mi dají SD kartu a provedu aktualizaci,děkuji za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 23. 3. 2021 na 18:11, NJcz napsal:

Ahoj,

Jakou jednotku by jsi chtěl přesněji updatoval? MIB1 jsem postnul nahoře, pokud máš MIB2 či MIB2.5, tam je to složitější a musíš si vybrat podle aktuální verze v autě a k tomu pro MIB2 je poslední verze 1433 a MIB2.5 je poslední 1440.

 

Poznáš to podle SW trainu u obrazovky Download SW,

MHI2_ER_SKG11_K...MIB2

MHI2_ER_SKG13_P...MIB2.5

 

 

  Zobrazit skrytý obsah

Zde si můžeš vybrat, ale se zkoušením a nahráváním opatrně: mega.nz/folder/b4VkmDJJ#PE2C7Te_Yl0pw1TydB--Bg/folder/u49kwACD

 

Ahoj, mohl by jsi prosím té poradit jaký poslední fw stáhnout pro verzi men2_eu_skgpx_p7381l

verze mu 8740

 

dekuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 1. 2024 na 20:07, Horak.Pavel napsal:

Ahoj, mám o3 RS 2015 s columbusem a software 0318, po aktualizaci iphonu na poslední upgrade 17.2.1. my přestal jít carplay , je to o tom že musím aktualizovat columbus? Kolik to stojí ve škodovce? Předpokládám že mi dají SD kartu a provedu aktualizaci,děkuji za info

Není potřeba nic kupovat, stáhni si software na SD a nainstaluj. Poslední verze je 1433

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 8. 2023 na 17:55, luke95 napsal:

Tak to je pro mě docela špatný, protože se mi to hodně líbí 😀 

Tak me zbývá nekoho zneužít, aby mi to do auta dal :D

 

Stáhni si patch sw na SD a nainstaluj, tam jsou všechny SWAP včetně SWAPu pro performance monitoring. A jestli máš vše přes diagnostiku dobře nastaveno, tak by Ti to mělo chodit! Alespoň já jsem to takto rozchodil. Patch sw + jsem to nastavil přes OBDeleven. A jestli ti odemkne někdo kdo dělá chip tunning i u toho výkon, tak ti to bude ukazovat hodnoty tak jak má. A né jak Ti psal roubic, že to ukazuje pouze původní hodnoty! Jak vidíš na mé fotce, tak vidíš, že mi to ukazuje přes 169kw, což jsou max sériové hodnoty které mi to ukazovalo před odblokováním. 

Screenshot_20230724-050700_Gallery.jpg

Editováno: , autor: kvasimodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 2. 2024 na 11:34, kolarni napsal:

Ahoj, mohl by jsi prosím té poradit jaký poslední fw stáhnout pro verzi men2_eu_skgpx_p7381l

verze mu 8740

 

dekuji 

Tak ze já do jednotky MEN2 typ Swing 3 mohu nahrát fw MHI2_FR ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, kvasimodo napsal:

Stáhni si patch sw na SD a nainstaluj, tam jsou všechny SWAP včetně SWAPu pro performance monitoring. A jestli máš vše přes diagnostiku dobře nastaveno, tak by Ti to mělo chodit! Alespoň já jsem to takto rozchodil. Patch sw + jsem to nastavil přes OBDeleven. A jestli ti odemkne někdo kdo dělá chip tunning i u toho výkon, tak ti to bude ukazovat hodnoty tak jak má. A né jak Ti psal roubic, že to ukazuje pouze původní hodnoty! Jak vidíš na mé fotce, tak vidíš, že mi to ukazuje přes 169kw, což jsou max sériové hodnoty které mi to ukazovalo před odblokováním. 

Screenshot_20230724-050700_Gallery.jpg

Uprime vidim to doopravdy poprve co to je za motor ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...