Přejít na obsah

Columbus - firmware update


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Hlavně opatrně, do jednotky nahrát něco, co tam nepatří je dost slušný risk..Každopádně MST2 není Columbus, ale Amundsen. Dříve jsem sdílel odkaz na MEGA, kde se dají najít veškeré verze jak na Columbus, tak i na ostatní jednotky. Mrkni na to a určitě najdeš. Na tvojí jednotku je nejnovější 366 a nebo přes patch do toho dostat verzi 468, ale to je už složitější operace.

No a nebo je řešení se domluvit na příští pravidelné prohlídce v ŠA, aby ti to přehráli oni, jen řekni že ti to občas zlobí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobrý deň,

Chcem sa opýtať či je možné aktualizovať SW na novší. v Octavii 3 rv. 2014 modelový rok 2015.

Offroad menu nemôžem cez VCDS 20.4.1 aktivovať

 

Čislo zariteni:5E0035020C

Hardware:H43

Software:0411

Databáze navigace je ECE 2020/2021

Databaze ´´Gracenote´´:- 10 CRC - 964 / Revision 5989 (build1) of the eCDDB database(EU)(Little Endian)

Codec médií: N/A

 

Ďakujem Vám veľmi pekne za odpovede a súbor na stiahnutie.

Editováno: , autor: MattejSVK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejjistější, jak ověřit, zda existuje dostupný soubor k aktualizaci je dle SW Train. To znamená podržet tlačítko MENU, dokud se nezobrazí servisní menu a tam je položka "Verze SW", tak nějak. A tam je napsáno, o jaký SW Train se jedná. Pokud se ale nepletu, tak se jedná o rádio MIB1 a nevím jistě, zda offroad lze zobrazit pro MIB1 rádia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Myslím si, že se jedná o MIB2 dle čísla dílu, ale nevím to jistě. Ohledně aktualizace.. vždy je nejjistější podívat se na SW Train. Tzn. podržet tlačítko MENU, dokud se neobjeví servisní menu a tam zvolit "Aktualizace/verze softwaru" a tam bude položka SW Train. Něco na způsob "MHI2_ER_SKG11_XXXXX_MU0318". Dle toho půjde snadno určit, na kterou verzi a jestli vůbec, lze aktualizovat. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že jsem z těch aktualizací docela zmatený.

Když dělám updaty map nebo nahrávám POI, tak používám MIB2 adresáře.

 

Ale teď jsem byl kouknout na SW Train a mám MHIG_EU_SK_1533 - To znamená, že nemám MIB2? Hlavně bych chtěl udělat update na nejnovější možný, protože mi třeba nejede Offroad mode, nemůžu si pustit zvukové upozornění na POI atd - což by se s MIB1 docela vysvětlovalo.

 

Jen pro pořádek, je to O3 2015 předFL s Canton muzikou

 

Díky za info a pomoc se zorientováním se v této oblasti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...