Přejít na obsah

klimatizovana priehradka


slovacik

Doporučené příspěvky

To by ma nikdy nenapadlo urobit z odkladacej schranky aj chladiacu, preto som sa to pytal. 

Pre mna je nelogicke mat v odklafacej schranke nejake papiere resp. doklady a ked pojdem na cestu dam si tam trebars orosenu flasu. Som myslel ze chladiaca schranka je niekde zvlast. 

Ten navod na Scalu je ajj niekde na nete ze sa da stiahnut do mobilu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Na dlouhé trasy je to dobré, dáš tam studené pití a zůstane delší dobu studené, i čokoládu převezeš v pořádku, ale nesmí ji tam člověk zapomenout. :D

V Polu to mám a použil jsem to jen párkrát, protože je to spíše auto na krátké pojížďky. V SII jsem to na dlouhých trasách využil několikrát.

Ale zase bych po tom moc nesmutnil, víc mě štve když přihrádka není osvětlená - což je zrovna případ Pola. :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Původní schránka zůstává, příprava je. Koupí se jen trubka a ventil.

Na čtvrtém obrázku je vidět ten vývod. Zespodu kdyby se sáhlo a trochu odhrnul ten filc má jít nahmatat ten vývod.  Uvnitř ve schránce nahoře u světla by měla být díra na ventil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde si zohnal ten ventil a hadicu? V AS? Na škoda-diely majú ventil, hadica vôbec nie je v ponuke na žiadnu škodovku, podľa čísla v google mi vyhadzuje ponuku v Aliexprese. Dík. A ešte prosím napíš ceny. Ventil je cena 9,95,- EUR.

Editováno: , autor: touareg3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj jen zacvakne do otvoru.

F09F28A4-6EA7-4E2E-A9B4-7BFD76F9582D.jpg

Mě to nepřijde drahé něco za něco aspoň je to originál. Šla by použít i zahradní hadice, chránička na kabely … Já platil 391+242,-

Na to že je úzká a dva záhyby cestou je cítit, jak to fouká.

Já se rozmazlil v té O4 schránku už jsem i vypolstroval filcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...