Přejít na obsah

Matrix LED


copik

Doporučené příspěvky

Ma tu niekto Matrix svetla na superbe ?

Svietia sice fajn. Problem je, prechod svetiel stretavacie <> dialkove. Je tam asi 1 meter prazdne cierne miesto kde jednoducho svetla nesvietia.

Daju sa napriklad zdvihnut iba stretavacie svetla ? Aby sa ten prechod zrusil.

 

Nejake napady ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Mně osobně to třeba až tak nevadí, ty pruhy. Zdá se mi taky, že na straně řidiče je ten pruh užší / prakticky žádný, zatímco na pravé straně je výraznější. Má to tak taky někdo? Ale rozhodně bych neřekl, že je to metr - těžko v zorném poli odhadnout, jak je vysoký ten pruh, ale já to mám spíš tak, že na pravé straně vidím přechod potkávacích a Matrix a na svojí straně ho nevidím.

Editováno: , autor: nonaim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte.

K vysvetleniu ci sa daju alebo nedaju nastavovat Matrix svetla aby nebol vidno ziaden pruh vid tu:https://forum.skodahome.cz/topic/150111-bixenon-afs-vs-fl-led/page/2/#comments

Strucne,nastavit to zial nejde,matrix je priamo v module so stretavacimi svetlami,cize posunom stretavaciek sa posuvaju dialkove a naopak.Samostatne sa da nastavit dodatocny dialkovy 3-komorovy reflektor,ale na ten Vam urcite v servise Sahat nebudu,lebo nevedia ako ho nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte.Je to jeden z AFS modov Skodou definovany-je to nieco ako city mode.Volaju ju myslim side light,funkcia je aktivna pri smerovke,natocenom volante alebo v meste ako pisete do 50km/h.funkcia je tak smerovana ze pokial stojis mimo stredu vozidla tak takmer niesi schopny povedat ci svietia obe strany alebo len jedna.Kuzel je naozaj natoceny len do strany a minimalne do stredu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...