Přejít na obsah

Colombus - zamrznutí hlasitosti


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

občas se mi u Columbusu stává, že když chci přidat hlasitost, tak grafika na displeji nahoře v liště ukazuje, jako že ji přidávám, ale reálně se ani nehne. Jako by se z ničeho nic nastavil strop hlasitosti někde cca na polovině normálního maxima.

Když rádio restartuji, tak jde zase bez problému.

 

A jednou mi dokonce přestal zvuk jít úplně a taky jsem to musel řešit restartem.

 

Tušíte někdo čím by to mohlo být a jak se toho zbavit? Nebaví mě to pořád restartovat, je to otravné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ten problém nie je oprava Sw. Je tam výrobná chyba od Harman Becker a je možné to opraviť. Pokial je vozidlo v záruke, tak je možné zariadenie dať vymeniť na garanciu, Harman si túto chybu priznáva.

Pokiaľ auto už v záruke nie je, tak je smola. Buď vymeniť zariadenie, alebo ho dať opraviť.

Samozrejme túto chybu viem opraviť na zariadení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, AutoFilas napsal:

Ten problém nie je oprava Sw. Je tam výrobná chyba od Harman Becker a je možné to opraviť. Pokial je vozidlo v záruke, tak je možné zariadenie dať vymeniť na garanciu, Harman si túto chybu priznáva.

Pokiaľ auto už v záruke nie je, tak je smola. Buď vymeniť zariadenie, alebo ho dať opraviť.

Samozrejme túto chybu viem opraviť na zariadení

 

Auto už v záruce není, je to 2014. Na kolik cca vyjde oprava?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím Vás, mám na své Octavii stejný problém, mám také rok 2014 a někdy mi zvuk jde a někdy vůbec, také by mě zajímala cena té opravy, popřípadě jak je náročné to opravit, ptž cena i staršího infotaimentu není úplně nejmenší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...