Přejít na obsah

Zpětné zrcátko


Gabuska

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci začalo mě při velké jízdě klepat zrcátko hlavně pravé .

Nevite jestli se dá nějak utáhnout ta Lanka co jsou ve vnitr ?

Pri jízdě se nedá vůbec koukat do zpětného zrcátka protože se tak klepe ze to je as nesnesitelne.

Prosim o radu???

dekuji 

Gabuse 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam žádná lanka nejsou, ne?

Podobně se mi klepalo zrcátko na Passatu a bylo to způsobené tím, že se skleněné zrcátko odlepilo od plastové podložky a viselo pouze na malém kousku v horní části.

Stačilo opatrně do-odloupnout a přilepit po celé ploše znovu Chemoprénem na namáhané spoje (to mi poradili v servisu, udrží rozdílné rozpínání při výhřevu zrcátka).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

ahoj, měl jsem stejnou závadu. Během mého 5ti letého provozu Superba rv. 2005 se v rozmezí asi 3 měsíců odlepili obě dve zrdcadlové plochy na zrdcátkách od vyhřívané plochy. Začalo to zrdcátkem u spolujezdce tím, že se během jízdy nejprve trochu a pak více začalo třást. Až do té míry, že jsem v zrdcátku neviděl absolutně nic. Netušil jsem čím to je, než detailněji zrdcátko prozkoumal a zjistil, že je asi z 2/3 odlepené od vyhřívací plochy. Chemoprenem jsem tedy potřel plochy a pomocí gumiček a nějaké výztuhy přes zrdcátko přes noc přilepil. Po asi 3-4 měsících mi udělalo úplně to stejné zrdcátko u řidiče. Bez překvapení aplikován stejný postup a do teď 3 roky od závady žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...