Přejít na obsah

MaxiDot


ntr23

Doporučené příspěvky

Tiez mi to pride ako hovadina s tym olejom...ale predtym som mal zigulaka...tak hadat sa nebudem s nikym. :) Ale to co si vyfotil mi pride ako spinac na kapotu k neorigo domontovaneho alarmu. ;) nemam nejaky domontovavany Tvna?

tak s tím olejem to není blbost, jen je to trochu jinak, než píšete,

spínač na kapotě májí všichni s prodlouženým intervalem (nevím tedy jestli room, ale octy ano) nebo všichni s origo alarmem,

s olejem to má souvislost pouze při prodlouženém intervalu, kdy je také v motoru "čidlo kvality oleje" a funguje to tak, že při hlášce o oleji se vyhodnocuje opravdu zdvižení kapoty (simulující servisní zásah :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

D-Dot na Fabii - zobrazovani hodnot na Maxidotu, Volitelne hodnoty k zobrazovani

Na foru Fabia I a Octavia I se probírá rozšíření možností výpisu na maxíku. Jm. teplota motoru, spotřeba, kroutící moment aj. Napadlo mě, že by to mohlo být zajímavé zpestření i pro ostatní. Víc v odkazech:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=62717

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...6069&st=100

Na Fabii II se to tepve vyvíjí (viz. dolezelk)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Před časem se zde řešilo, že Maxidot přestal ukazovat informace z autorádia. Bohužel jsem se tady nedočetl, jak dopadla nějaká reklamace v autorizovaném servisu. Došlo opravdu na výměnu autorádia a poté bylo vše již OK. Minulý týden jsem zaznamenal na svém Maxidotu tuto závadu, auto mám necelý rok, takže už mám první problém. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Fábku II Ambiente a chtěl bych si tam nechat domontovat Maxi dot. Když jsem se ptal se škodovce, bylo mi řečeno, že to neumí a že to můžou objednat zkusit, ale když to nepůjde tak je budu mít doma na výstavu a ve druhý mi to prej udělaj, ale u jich stojí ty budíky 12 000,- což je dost. Na netu jsem našel shop za 5 500,-

http://www.opticar.cz/p/cs/18230/budiky-maxidot.aspx

Tak se chci zeptat jestli si myslíte že to je to samé co dostanu od škodovky? Ten rozdíl ceny je šílený. Taky se chci zeptat jestli neznáte někoho u jihu čech nejlépe z budějc kdo to dělá ,ale nějaký profík..abych na to mě nějakou záruku a ne jak si tu čtu, že to někomu dělá problémy, třeba dveře, nebo palivo. Při nejhorším bych s tím zajel do škodovky, hlavně mi jde o to aby ty budíky za 5 500,- nebyly nejak špatny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Fábku II Ambiente a chtěl bych si tam nechat domontovat Maxi dot. Když jsem se ptal se škodovce, bylo mi řečeno, že to neumí a že to můžou objednat zkusit, ale když to nepůjde tak je budu mít doma na výstavu a ve druhý mi to prej udělaj, ale u jich stojí ty budíky 12 000,- což je dost. Na netu jsem našel shop za 5 500,-

http://www.opticar.cz/p/cs/18230/budiky-maxidot.aspx

Tak se chci zeptat jestli si myslíte že to je to samé co dostanu od škodovky? Ten rozdíl ceny je šílený. Taky se chci zeptat jestli neznáte někoho u jihu čech nejlépe z budějc kdo to dělá ,ale nějaký profík..abych na to mě nějakou záruku a ne jak si tu čtu, že to někomu dělá problémy, třeba dveře, nebo palivo. Při nejhorším bych s tím zajel do škodovky, hlavně mi jde o to aby ty budíky za 5 500,- nebyly nejak špatny.

tady:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=65952

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám problémy s MaxiDotem, tak jak už tady bylo několikát popsáno. Nefunguje zobrazení rádia. A teď mi řikal můj servisman, že mu ze škodovky přišla beta-verze novýho softwaru a že by se to pak mělo spravit. Nevim, jestli to tu už náhodou někdo nepsal. Zajedu tam až za tyden, teď nemám čas, ae pak určitě napíšu, jak to dopadlo. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

egi: Keď tam pôjdeš, tak skús zistiť, aké je číslo verzie toho nového softvéru. Čo som mal možnosť porovnávať autá vyrobené teraz v máji, tak majú rovnakú verziu softvéru v budíkoch, ako autá vyrobené minulý rok alebo dokonca na jeseň roku 2007.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problémy s MaxiDotem, tak jak už tady bylo několikát popsáno. Nefunguje zobrazení rádia. A teď mi řikal můj servisman, že mu ze škodovky přišla beta-verze novýho softwaru a že by se to pak mělo spravit. Nevim, jestli to tu už náhodou někdo nepsal. Zajedu tam až za tyden, teď nemám čas, ae pak určitě napíšu, jak to dopadlo. :p

Mám také tento problém. V servisu mi již alespoň 6 restartovali softwar a asi po tydnu se mi také na Maxidotu ztratí zobrazení autorádia. Už na ně celkem tlačím a oni se stále vymlouvají na nový softwer, který mají dostat a stále ho nemají. Připadá mi, že mne vodí za nos. Neřešili jste již tento problém a jak to dopadlo? Za odpověď děkuji. Prosím napište!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím , mám možnost koupit Maxi Dot jsou z benzínu 1.2 mám ten samý motor , mám Fabii II výbava Ambiente , origo centrál a pal. PC , budou se mi zobrazovat samostatně otevevřené dneře ? Je potřeba mít od budíku které kupuji PIN ? A kdo by byl schopen mi je namontovat a nakodovat , jsem ze sev. Moravy Havříov , co vše zobrazuje a lze zapnout i nějaké další funkce , origo rádio nemám , dík za veškere info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

a predem se omlouvam jestli jsem OT. / Dve hodiny jsem hledal neco pribuzneho, ale marne :)

Mam FII a delsi dobu me vrta v hlave, zda mam ci nemam mit ve vybave maxidot. Auto je ve vybave Elegance, dle VIN modelovy rok 2009 a provedeni N1. Zakoupeno v cervnu 2008.

Kody na typovem stitku rikaji:

e0a;1d0;5sl;5rq;1km;6ff;1ar;3fa;1n2;1nl;h1f;4ue;4r2;3nc;

4qu;4x1;4a3;8L3;10n;7aa;8gl;6y0;9ap;8rm;7q0;8ua;8ql;

8x0;4k3;b03;g41;qn2;3l3;9p0;q1a;7x1;9w0;8wb;7a0

;3ga;qg0;0gg;l06;f0y;3s2

...nicmene o Maxidotu dle http://igorweb.org/equidec ani zminka.

Muze mi, prosim, nekdo z pritomnych dat nejake info!

Dikezz moc!

VoK

Editováno: , autor: vok.cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...