Přejít na obsah

MaxiDot


ntr23

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Zdar..

Jak to máte u origo MaxiDOTu z výroby, máte signalizaci nízké hladiny v nádržce odstřikovačů? Mám maxika z výroby a neukazuje :kol-32: , předtím podobné auto a ukazovalo! Tak nevím jestli mám jet do ŠA a ztrapnit se, že to neukazuje... Nebo je to zase nějaké šetření u ŠA od MR2012? Nevíte někdo, díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Taky by mě zajímalo, když tady koupím budíky s Mxidotem a namontuju je do Roomsteru Style 1.4 16V před face modelový rok 2007, musím je nějak aktivovat? Mám přístup k VAG 3.04 a umím akorát vymazat chyby. Edit: popřípadě jak propojit (synchronizovat) rádio Dance s novými budíky, aby to ukazovalo informace na Maxiku a samozřejmě, jak doplnit informace (počet kilometrů atd.) Kdyby se tady našel někdo, kdo by to vysvětlil krok za krokem, možná by to pomohlo více kologům a kolegyním.

Editováno: , autor: ales-r
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud nemáš musíš zjistit PIN imobilizéru auta i panelu přístrojů pokud není nový - to VAGem neuděláš

pak opsat ze starého panelu servisní intervali a kodvání

přispůsobit panel a všechny klíče co se mají používat

nakódovat a dopsat serv. intervali

nastavit KM (u použitého panelu VAGem nejde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ojetýho Rooma budu teprve kupovat (nemá maxik) tak jsem si říkal že tady na foru koupím nové budíky s pinem a namontuju si je sám. Neví někdo kolik mě bude stát to nakodování v atorizovaným servisu a jestli nebudou mít problém (nebo já jestli tam dojedu) když si je doma vyměním a dojedu k nim jenom na nakodování? Nebo musí nejprve stáhnout data s namontovaným původním budíkem a teprve potom mě to vymění a nakodují?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

zdravim koupil sem maxidot na roomstera ale narazil sem na problem pri montazi stavajici obsahuje ecu edc15 a maxik spolupracuje s ecu edc 16 a ten co mi to montoval rekl ze to nejde tak se chci zeptat jestli mel pravdu a musim sehnat maxik co bude spolupracovat ecu edc 15 a nebo keca a neumel to sladit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoduše řečeno - jsou dva druhy maxidotů předfacelift a facelift... pokud máš předfacelift auto a předfacelift maxidot musíš ho připůsobit... jjaké máš auto a číslo budíků?

roomster je vyroba 12/2008 takze predfacelift a cislo budiku tech novejch 5j0920841C
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle budíky musí jít spárovat.. ten kdo ti to dělal vůbec neví o čem mluví

no dva dny t o delal a neudelal furt ze mu to hazi chybu a ze to nejde a vysledek jeho zkoumani byl ze mam sehnat budiky s tim edc15 rad bych ho jel navstivit s maxikem a ukazat mu ze to de:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

chci se zeptat, za kolik jde dodělat maxidot do roomstera? Modelový rok 2012.

Díky

Kontaktuj Honzu72 , díky němu už mám v Roomstru 2011 taky maxíka, na pobočce jsem za montáž

a nakódování platil 500,- no a ještě jednou Honzo děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

ano jde mi o to jak dostat ten udaj na stejnou obrazovku . A jelikož se jedná o originál obrázek ze škoda-auto.cz tak buď škoda tahá lidi za nos a nebo to jde

http://new.skoda-auto.com/cs/models/Pages/HotspotDetail.aspx?HotspotName=I6%20-%20P%C5%99%C3%ADstrojov%C3%A1%20deska%20a%20multifunk%C4%8Dn%C3%AD%20volant&WebID=71f9a6f9-ce57-4e24-a25c-46d4335df0d1&Page=interior

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...