Přejít na obsah

MaxiDot


ntr23

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím, pročetl jsem tady na fóru spoustu věcí o výměně obyč budíků za maxidot a měl bych jeden dotaz.

Mám (teda čekám) na Roomstera (takže datum výroby prosinec 2012) a mám to jen s palubním počítačem, bez maxidot. Jestli jsem to pochopil dobře, tak v tomhle případě mi bude stačit koupit nové budíky s MaxiDOT (třeba tady nebo od někoho na fóru) a pak to stačí jen vyměnit v palubovce místo těch původních. Jelikož je tam ten palubní počítač, tak nepotřebuji žádnou další kabeláž ani nic podobného? A pochopil jsem také správně, že v případě té výměny bych pak potřeboval zajet do servisu, aby to nějak nakódovali?

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, to jsem nějak zapoměl zmínit jako možnost:) Takže ale ty budíky můžu klidně vyměnit doma a půjdou normálně zapojit, jen pak musím někoho sehnat, kdo to napojí a nakóduje a to je vše. Pak to bude ukazovat vše jak má (údaje o spotřebě, dojezdu, info z rádia (swing), otevřené dveře a vše ostatní co by to dělat mělo)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...