Přejít na obsah

MaxiDot


ntr23

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
Mam taku otazocku.Daju sa tie budiky ( Maxi Dot alebo ako sa to vola) dat aj do Roomstra co ma len tie obycajne budiky a bude fungovat? Teda da sa to kupit ako nahradny diel a nasledne funkcne pripojit?Treba tam potom nieco preprogramovat,alebo tak nejako a nepadne tym zaruka?

meni sa cela kaplnka s pristrojmi .. je to dost roboticka, tu na fore take veci vie robit cosby :worthy alebo honza72 opytaj sa ich

podla vseckeho je to skor praca pre vseumelca nez pre autoriovany servis

nieco urcite bude aj v tomto threade http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=14806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taku otazocku.Daju sa tie budiky ( Maxi Dot alebo ako sa to vola) dat aj do Roomstra co ma len tie obycajne budiky a bude fungovat? Teda da sa to kupit ako nahradny diel a nasledne funkcne pripojit?Treba tam potom nieco preprogramovat,alebo tak nejako a nepadne tym zaruka?

meni sa cela kaplnka s pristrojmi .. je to dost roboticka, tu na fore take veci vie robit cosby :worthy alebo honza72 opytaj sa ich

podla vseckeho je to skor praca pre vseumelca nez pre autoriovany servis

nieco urcite bude aj v tomto threade http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=14806

ved hej,to mi je jasne ze sa vymenit musi cely ten budikovy komplet....ide mi len o to ze ci sa to len vymeni a potom v servise pripadne preprogramuje....teda ci kabelaz a konektory sa maju kde pripojit...alebo tam treba tahat aj kable a menit konektory a podobne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za minutu udelas leda PRD...

Pokud jsi tam ty budiky uz nemel a nemas je prizpusobeny odminula..

Vy ste dobry,sa dohadujte ako male deti.Ak si to tam budem chciet dat,tak si to budem musiet urobit sam,lebo tu su okolo sami spaniely a tym nieco vysvetlit a aby to aj urobili,to skor vystudujem vysoku elektrotechnicku....bude dost ak sa mi podari vysvetlit ze to maju prekodovat.Preto sa pytam....

Mam taku prihodu s pneuservisom.Na sluzobnom Hiluxe som bol lepit defekt.pridem tam,vravim ze to niekde fuci aby to urobili.Chlapik oki,ktore to je,vravim prave predne.V pohode.Dali auto na zdvihak,koleso dolu,nasli kde to fuci,bol tam vrazeny klinec.Po tadeto to bolo vsetko v poriadku a dalej som uz len cumel. Zobral koleso,zobul plast,nasiel dierku,vybral klinec,zvnutra to prestuchal tym sidlom co na to maju a z vnutra tam pretiahol tu modru tycinku na zalepenie diery.Normalne som nechapal.Chlap na mna pozera a asi som sa divne tvril,lebo sa ma pyta,ze co sa deje.A ja ze nic,len preco to lepi takto.A on namna,ze ako to ma inak asi tak podla mna urobit.Tak som sa len opytal ze ci ma nejake koleso na opravu,ze mu to ukazem.Vravi ze hej a ze je teda zvedavy. Vzal som to sidlo,dobre prcistil dieru,zvonka pretlacil tu gumicku,odrezal nafukal a bolo.Vzapati som pochopil ako som sa si ja tvaril pred chvilou ked robil on to moje,lebo zabudol aj usta zavriet....A vravi ze toto by ho nikdy nenapadlo ze sa to da aj takto.Hmm,znackovy servis Vultesa v spanielskom podani.... :palec2:

Co myslite,ako dopadne vymena Maxi dotu v servise Skoda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co myslite,ako dopadne vymena Maxi dotu v servise Skoda?

tak jako v Čechách, nic ti nezničí, protože to jednoduše neumí u nových budíků udělat, jsem se setkal s ofiko servisem, kde neumějí mechanici přizpůsobit budíky a na MR07 new přizpůsobení koukají jako z Marsu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co myslite,ako dopadne vymena Maxi dotu v servise Skoda?

tak jako v Čechách, nic ti nezničí, protože to jednoduše neumí u nových budíků udělat, jsem se setkal s ofiko servisem, kde neumějí mechanici přizpůsobit budíky a na MR07 new přizpůsobení koukají jako z Marsu.

Mne to spravili v Trencine v pohode, akurat nenakodovali zobrazovanie otvorenych dveri. Co bola otazka 5 min a dokodoval som si to sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Romanko,niesi jediny co ma kontrolu brzdoveho oblozenia.Ja ju mam tiez a je v mojej standartnej vybave.Tiez nemam ziadny predlzeny interval,aj ked mi povodne predajca tvrdil,ze mam prist prvy krat pa 30 000 km. No skutocnost je taka ze som sa bol dnes objednat na vymenu oleja lebo mam presne 15 000 a svieti mi tam vymena.A predajca pozrel do knizky na kod a vravi ze fakt,treba menit olej-kod QGO

Kazdopadne o tej kontrole brzdovych platniciek u mna v aute viem,lebo ked som si povodne vyberal zostavu co som chcel tak to tam bolo za priplatok tusim 30 euro,no a ked som to co som chcel povodne stornoval a vybral si toto co mam,tak to uz to malo zahrnute vo vybave.

Editováno: , autor: canario447
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som bol dnes u predajcu a pytal som sa na ten MaxiDot a spaniel pekvapil.Este som ani nestihol povedat co chcem,len som sa dostal k slovu Maxidot a on hned na mna ze ci ho chcem namontovat.Ze to vedia prehodit,ze len musia objednat tie druhe budiky.No normalne ma chlap vykolajil.To som teda necakal ani nahodou a celou cestou tam som rozmyslal ako mu to asi budem vysvetlovat co to vlastne po nom chcem.Zeby boli tak dobre skoleny skodovkou?

Uvidime ako to dopadne az to budu robit,potom dam vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

roomster má tohle v základu

05.jpg

A Maxi-Dot za příplatek 4500,-

06.jpg

Proto nevím kde vzali tu fotku s tou půlkou maxíku. Ceníka ani propekt to neuvádí jako další variantu.

takhle podobne to ma O2 - nahore obyc. palubni a dole maxik

Podle mě majitel vyndal originál rádio(které stoji za pár písmen) a vyměnil to za jiné rádio - proto vrchní část dotu neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis. :specool: Ja som tiez nic nedoobjednaval co sa tyka predlzenych intervalov a mam to tam. A niekto to nema...tak to je divne. Zeby podla motora?

No neviem ci podla motora,skor sa priklanam k tomu ze zo zaciatku skodovka skladala auta podla toho co ich napadlo.Ja mam napriklad verziu FUN 1.6.( druha co sa tu da kupit je Famili)Mala by to byt takmer plna vybava,ale ked som to porovnaval so zostavami co sa predavaju u vas,(myslim ze sa to vola Sport alebo Elegance) tak tie vybavy nesedia.

A moje auto uz nesedi ku ziadnej.Niektore veci co by som tam mal mat tam nemam a niektore ktore by som nemal mat naopak zasa mam.

Tak napriklad,mal by som tam mat standartne Maxi dot,ale nemam,nemal by som tam mat nastavitelnu sedacku spolujazdca,ale mam dokonca aj so skrinkou.Mal by som tam mat len 4 airbagov,ale mam 6 aj s vypinacom v zaklade

Nemam ostrekovace svetiel,ale mam signalizaciu kvapaliny v nadrzke,taktiez kontrolu brzd

Podla katalogu,pri tejto zostave malo mat auto v zaklade tie natacacie reflektory,ale ma obycajne a kopu inych malickosti.Napriklad aj s tou vymenou oleja.Mal by som mat ten predlzeny interval,lebo vcera mi o tom predajca rozpraval ze je to blbost,vymena po 15 000 km,lebo tieto Fun zostavy maju vymenu az po 30 000( tak to mam aj v servisnej knizke napisane) az na to ze kod na interval je tam ten na 15 000 km.No aby sa v tom ..... ony vyznal.

Pripomina mi to verziu co dum dal.

Editováno: , autor: canario447
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto je uz sila...to take auto by somani neprebral keby tam bolo tlko nezrovnalosti podla katalogu... Je pravda ze niektore veci navyse potesia...ale naopak ked tam nemas niektore veci ako natacanie svetiel ktore si si podla vybavy prial...tak to naserie. Tak ja naozaj neviem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto je uz sila...to take auto by somani neprebral keby tam bolo tlko nezrovnalosti podla katalogu... Je pravda ze niektore veci navyse potesia...ale naopak ked tam nemas niektore veci ako natacanie svetiel ktore si si podla vybavy prial...tak to naserie. Tak ja naozaj neviem...

Ha ha ha,klud,ja som si to natacanie svetiel neprial,malo byt v zaklade,ale som celkom rad ze to ma normalne svetla,pretoze tie natacacie som mal na predvadzacke co som mal na skusku a po pravde ma tie svetla velmi nepresvedcili.Lepsie povedane,nie velmi ale vobec ma nepresvedcili,zeby v nich bola nejaka vyhoda,skor mi to natacanie vadilo - asi zvyk.

To mas ako teraz s novou Fabiou. Vcera som si dojednal s predajcom ze o dva tyzdne mi ju da na nejaky ten den na skusku,no a pozeral som vybavu ( konkretne sa jedna o Fabia II motor 1.6 vybava Sport prevodovka Tiptronic) a na moje pocudovanie v serii je to obute na 15 " plechacoch.Hmm,tak mi to pride ako divna verzia "sport" s plechacmi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tam to teplo skodi aj predavacom na ostrove. :) To su fakt pikosky, ktore by ma v zivote nenapadli. Mna inak tiez to natacanie nepresvedcilo na skusobnej jazde...ale som myslel ze je to dost vysoka polozka oproti dajme tomu nastvitelnemu sedadlu spolujazdca s odkladacou nadobkou...tak len preto...reku aby si nebol viac stratovy ako ziskovy. Ale je fakt ze u vas sa tie vybavy inak volaju a asi aj ine vybavy obsahuju. Ale sport vybava a na plechoch...tiez sranda. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak co Canario, vymenene maxik? Ja uz hej. Doniesol mi ich Honza. Velka mu vdaka. vymena je fakt na 15minut a nie je to nic zlozite. Jedine to kodovanie ma trosku poplietlo...ale pomohol mi z toho von Igor (za co mu vdaka). Honza sa tiez neotocil chrbtom. :) A to nevravim ze do hodiny pribehol aj Profor. :) Proste je na vas chalani spolahnutie. To som rad ze si vieme takto pomoct... Velka vdaka vsetkym. Zadal som totiz zly PIN a tak som musel chvilu cakat. :) Inak uz by som to vedel na 100%. Je to fakt robota na 10minut. Az na ten PIN...ten PIN. :)

Chcem sa ale opytat, ako je to so zobrazovanim radia na maxiku na R? Co vsetko Vam to zobrazuje? Lebo mne v podstate skoro nic. Jedina F1-6 ako cislo predvolby, potom ci mam TP zapnute a pod tym nazov stanice (FUNRADIO...). Ked zmenim zvuk, tak to mi ukaze ze aky som zmenil, ked pustam CD/mp3 tak len TRACK20... proste neukazuje aj interperta a tak... Vam ukazuje nieco viac? Ocakaval som od toho trosku viacej... :(

A tym co vam mrzol maxik radio display...co vam to presne robilo? Ako zistim ci a kedy mi mrzne?

Diky!

Editováno: , autor: RomanKo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co Canario, vymenene maxik? Ja uz hej. Doniesol mi ich Honza. Velka mu vdaka. vymena je fakt na 15minut a nie je to nic zlozite. Jedine to kodovanie ma trosku poplietlo...ale pomohol mi z toho von Igor (za co mu vdaka). Honza sa tiez neotocil chrbtom. :) A to nevravim ze do hodiny pribehol aj Profor. :) Proste je na vas chalani spolahnutie. To som rad ze si vieme takto pomoct... Velka vdaka vsetkym. Zadal som totiz zly PIN a tak som musel chvilu cakat. :) Inak uz by som to vedel na 100%. Je to fakt robota na 10minut. Az na ten PIN...ten PIN. :)

Chcem sa ale opytat, ako je to so zobrazovanim radia na maxiku na R? Co vsetko Vam to zobrazuje? Lebo mne v podstate skoro nic. Jedina F1-6 ako cislo predvolby, potom ci mam TP zapnute a pod tym nazov stanice (FUNRADIO...). Ked zmenim zvuk, tak to mi ukaze ze aky som zmenil, ked pustam CD/mp3 tak len TRACK20... proste neukazuje aj interperta a tak... Vam ukazuje nieco viac? Ocakaval som od toho trosku viacej... :(

A tym co vam mrzol maxik radio display...co vam to presne robilo? Ako zistim ci a kedy mi mrzne?

Diky!

Ale kdeze....ja som trochu od ruky a este sa to vsetko nejako poplietlo s o slovakmi co isli domov,takze ja si este pockam.Najskor do vianoc ked pojdu zasa domov,nech im to posle na SK a oni mi to potom donesu.Zatial sa idem hrat s reprakmi,zosikom a tak.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...