Přejít na obsah

MaxiDot


ntr23

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Mne sa v poslednej dobe dost casto stava ze sa mi nezapne ten riadok na radio. Teda ked je klucik v polohe I tak radio ide aj displej maxiku je ok, no ked nastartujem, tak radio na 3s zhasne a znova sa zapne ale maxik ostane bez nazvu radia...proste ostane podsvieteny ale bez textu.

Viete niekto poradit ci je to reklamovatelna zavada?

Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky! Som vedel ze to niekde je. No mal som iny problem s radiom a ten bol nereklamovatelny zatial...teda nechceli vymenit radio lebo na nic neprisli. Ale to som este nemal Maxika. Teraz ho mam a blbne mi uz aj ten displej a to je pre nich znama chyba. Tak idem do servisu a menit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

jinak z druhé strany,

pokud by někdo měnil klasika budíky za budíky s maxíkem, a měl origo rádio, zjistěte si dopředu PIN rádia (v servise škoda např.) po výměně budíků ho budete potřebovat pro zprovoznění rádia, pokud ho nevíte, tak si poznamenejte před výměnou SKZ-ko rádia, pro dodatečné zjištění PINu rádia (SKZ přečte VAG, VAS), jinak ho budete muset vyndat a přečíst na štítku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem s tim byl v servisu a stalo me to 250kc cca 30min. delali asi poprve na roomsterovi a trosku zlobilo kodovani klicu ale vse dopadlo ok. budiky jsem si dodal, po vymene se mi zda ze ten bez maxidotu mel jasnejsi podsvit budiku (otackomer , rychlomer). udivilo me jen, ze cca 1min po uzamceni auta jeste sviti horni display s hodinama a ukazatelem km, ma to tak byt?

Editováno: , autor: bubakk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem s tim byl v servisu a stalo me to 250kc cca 30min. delali asi poprve na roomsterovi a trosku zlobilo kodovani klicu ale vse dopadlo ok. budiky jsem si dodal, po vymene se mi zda ze ten bez maxidotu mel jasnejsi podsvit budiku (otackomer , rychlomer). udivilo me jen, ze cca 1min po uzamceni auta jeste sviti horni display s hodinama a ukazatelem km, ma to tak byt?

Mam MaxiDot z vyroby a je to presne tak jak pises. Podsvit je jemnejsi nez mam ve sluzebnim Roomsteru a displej s kilometrama a hodinama zhasina az chvili po vytahnuti klicku, nebo po zamceni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
dnes jsem s tim byl v servisu a stalo me to 250kc cca 30min. delali asi poprve na roomsterovi a trosku zlobilo kodovani klicu ale vse dopadlo ok. budiky jsem si dodal, po vymene se mi zda ze ten bez maxidotu mel jasnejsi podsvit budiku (otackomer , rychlomer). udivilo me jen, ze cca 1min po uzamceni auta jeste sviti horni display s hodinama a ukazatelem km, ma to tak byt?

Tak jsem si nechal maxika vyměnit taky v servisu stálo mně to 600kč. Trápil se s tím hodinu a půl. Měl nějaký problém s imobilizérem , propojil to on-line s Ml.Boleslaví (jsem netušil že něco takovýho jde ) a nakonec to vyřešil všechno šlape jak má. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si nechal maxika vyměnit taky v servisu stálo mně to 600kč. Trápil se s tím hodinu a půl. Měl nějaký problém s imobilizérem , propojil to on-line s Ml.Boleslaví (jsem netušil že něco takovýho jde ) a nakonec to vyřešil všechno šlape jak má. ;)

jak jsem psal,u me byl taky problem s imobilizerem a nakodovanim klicu ale zvladl to bez propojeni s boleslaví ,no hlavne ze vse funguje . v servisech asi budiky nemeni a nemaj to v priruckach .... tak se uci na vozech zakazniku. :palec2:

Editováno: , autor: bubakk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...