Přejít na obsah

MaxiDot


ntr23

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím, chtěl bych se prosím zeptat, jestli je někdo v okolí Českých Budějovic, Písku schopný nakódovat a přehodit MaxiDot (fabiaII FL 1,2 TSI 77kW r.v. 8/2014)

pin k MaxiDotu je nejspíše napsaný na něm, nevím přesně, jak vypadá a pin ke klíčům jsem bohužel nedostal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
V 11. 7. 2019 na 11:45, Milhausek napsal:

Není problem v Humpolci dodat a namontovat

 

A co takhle předfaceliftový Maxidot do benzínového Roomstera s mílema? Dá se jako u Felicie jenom vyměnit podklad, nebo se musí vyměnit celé budíky? Maxidot už mám, jenom ty míle chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Nazdar, zhanam uz dlhšie Maxidot do mojej Fabie 1.2HTP, rok vyroby 2009, benzin, ak mate niekto doma aj s pinom, beriem ich, kľudne aj z ciech, zaplatim postovne, a ak sa najde aj niekto v nitrianskom kraji, kto by to aj prehodil nieje problem prísť. Zhanam ich uz dlho, ale na benzin neviem nikde zohnat a ked hej nemaju k nim pin, tak kludne piste sem alebo ss, dakakujem.

Editováno: , autor: kablikar007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,od včera tak nějak přočítám vlákna ale zeptám se narovinu.

Mám Fabii II 1,6TDI 55kw r.v 11/2012

Je bez maxidotu,kdybych ho tam chtěl dát musím přes diagnostiku nahrát kilometry?

A četl jsem že je potřeba nějaké přímé označení pro tuhle verzi fabie maxidotu.

Díky za odpověď ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Na MAX DOT  mi  nejde mazat  servis  kulíkem   jedině  přes   počítač  ( a nezobrazuje se mi  v  MAX DOT  rádio  DANCE  najednou přestalo se zobrazovat  vše  originál )     a  nechci nikoho  obtěžovat    prosím  poradí mi  co  a kde  koupit   hlavně na  vymazání  servisu  a mazaní chyb    roomster 1.4  benzín 2006 prosinec   víc nepotřebuji   , nechci  stále  nikoho  otravovat   .   Je mi  jedno   zdali   kabelem  na počítač ,telefon  , nebo  přístroj   atd ,ale  v češtině  hlavně    . Prosím  kdo  to  má    doma a zkušenosti   - přesný typ  nebo  zajedu  Strakonicko  + 100km  . Plno  věcí  maže chyby  , ale  nemá   ZASE češtinu  nebo  ZASE nemaže  zase  servis. 

Děkuji 

Editováno: , autor: standa 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...