Přejít na obsah

MaxiDot


ntr23

Doporučené příspěvky

Ale nebuď smutný,ten "radílek" řezení je dle mého názoru k ničemu. :p Stejně se na ty šipky nemůžeš pořád dívat,to by taky mohlo skončit návštěvou kufru před tebou jedoucího vozu. lol Přínosný je ukazatel teploty oleje,kde je vidět,kdy se motor skutečně zahřeje na provozní teplotu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Musíš si ho přizpůsobit "jenom"v servise Škoda. Přizpůsobení probíhá online a to ti nikdo mimo servis neudělá. Já to mám přizpůsobený. Prostě vezmeš budík a zajdeš do servisu se svým originálním dílem. Někde tě pošlou pryč, protože to nikdy nedělali a někde to bude bez problémů. Cena cca. 2t. za přizpůsobení s montáží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

nazdar, nevíte někdo co by měla ukazovat tato volba? ukazuje to permanentně tři pomlčky, za jízdy, za klidu... a je to v jednotkách km/h.. průměrná rychlost to ale není, ta je další v pořadí. Aktuální rychlost taktéž.. díky ;)

post-66584-0-14571200-1312225454_thumb.j

Editováno: , autor: froggy
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dopredu sorry za dotaz ak uz tu niekde je (nenasiel som) : kde sa da nastavit automaticke zamknutie dveri po rozjazde a odomknutie po vybrati kluca (Roomster s MaxiDot 12/2010)? V manuali pisu,ze to urobi servis na poziadanie ale urcite to ide nejakym sposobom aj bez neho. vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

nazdar, nevíte někdo co by měla ukazovat tato volba? ukazuje to permanentně tři pomlčky, za jízdy, za klidu... a je to v jednotkách km/h.. průměrná rychlost to ale není, ta je další v pořadí. Aktuální rychlost taktéž.. díky ;)

Ahoj,

jmenuje se to Signalizace překročení rychlosti. Nastavíš si rychlost a když ji překročíš, začne nastavená hodnota na LCD blikat a zazní varovný tón. Viz příloha.

Petr

Signalizace překročení rychlosti.doc

Editováno: , autor: Petr74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Čaute,

prohledal jsem podsekci "elektrika" a nejvhodnější téma, kde napsat svůj dotaz, mně připadlo tohle.

Dneska jsem natankoval skoro plnou, ale na maxidotu svítí dojezd 350km. Jakmile jsem si toho všiml, otočil jsem to zpět na benzinku a narval tam ještě za 150kč a dojezd se zvýšil na 400km. Zkusil jsem odpojit baterku, abych vymazal všechny údaje, ale bezvýsledně, aktuální dojezd se nevymazal, stále 400km. Na to, že je tam nějakých cca 48l (odhadem) je dojezd fakt malý. Ostatní údaje jako průměr. spotř. atd. fungují normálně. Mazal jsem i přes tlačítko RESET, ale taktéž hodnota aktuálního dojezdu zůstala. Nevím co si o tom mám myslet. Model auta před FL

Editováno: , autor: LukášCBR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

grim334> ano, rozumím ti co jsi tím myslel. Nicméně jak jsem již psal, ostatní ukazatele zůstaly při normálu. Jel jsem od čerpačky (cca 10km) za průměr 4,9l a dojezd stále 400, max 420km - jezdím tuhle trasu několikrát týdně a vždy okolo 5l. Ptám se tedy zda se ten aktuál.dojezd někdy vynuluje? Ručičku palivoměru mám zaraženou vpravo a dojezd 400km :) Normálně to býva při plné nádrži 1x tolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...