Jump to content
ntr23

MaxiDot

Recommended Posts

Ďakujem a aký je rozdiel medzi 940c a 941c?

Edit: mám pravdu že 940C je európska verzia v km a 941C je v míľach?

Edited by pemat

Zdravím, měl bych dotaz proč nemohu použít budíky z FII face do Fabia II. Co nebude fungovat? Nedá se to nějak překodovat? Nebo kde je vlastně problém?

Děkuji za odpověď.

Přímo ve Škodovce? Šablona nebo jen celé budíky? Myslím si že by stačilo vyměnit šablonu ne?

Zdravím, pročetl jsem tady na fóru spoustu věcí o výměně obyč budíků za maxidot a měl bych jeden dotaz.

Mám (teda čekám) na Roomstera (takže datum výroby prosinec 2012) a mám to jen s palubním počítačem, bez maxidot. Jestli jsem to pochopil dobře, tak v tomhle případě mi bude stačit koupit nové budíky s MaxiDOT (třeba tady nebo od někoho na fóru) a pak to stačí jen vyměnit v palubovce místo těch původních. Jelikož je tam ten palubní počítač, tak nepotřebuji žádnou další kabeláž ani nic podobného? A pochopil jsem také správně, že v případě té výměny bych pak potřeboval zajet do servisu, aby to nějak nakódovali?

Diky.

Tak do servisu , to je rekneme drazsi reseni , spise bych vyuzil sluzeb nektereho ze zdejsih sikulu s ohledem na region ( s-talker , vasa , honza72 , ... )

Jasně, to jsem nějak zapoměl zmínit jako možnost:) Takže ale ty budíky můžu klidně vyměnit doma a půjdou normálně zapojit, jen pak musím někoho sehnat, kdo to napojí a nakóduje a to je vše. Pak to bude ukazovat vše jak má (údaje o spotřebě, dojezdu, info z rádia (swing), otevřené dveře a vše ostatní co by to dělat mělo)?

Takhle , radeji az budiky zamontujou primo oni , ono musis sparovat klice s immo. Ukazovat by melo vse ;) teda pokud tam zas inzenyri nenarvali nakou komunikacni jednotku

Jasný :) tak díky za info. Když to půjde dobře, tak do toho půjdu až tak za 2-3 měsíce...

ešte by som chcel vedieť ako zistím PIN zo starých budíkov? dík.

chcem si tiež prerobiť maxi dot ale v postupe to chce aj starý pin a ten nemam.

ešte by som chcel vedieť ako zistím PIN zo starých budíkov? dík.

chcem si tiež prerobiť maxi dot ale v postupe to chce aj starý pin a ten nemam.

Nemáš orig. přívěsek na klíče? Tam by měl být...

a ešte niekto mi nevie poradiť co mam urobiť ked prpojím maxi DOT tak mi píše hlašku: chyba pri čtení klíčkú.

čo mam urobiť? HELP.

nechať zapnuté zapalovanie hoc aj na dva dni neponáha.

dik.