Přejít na obsah

MaxiDot


ntr23

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

no mi se rozsviti hned jak otevru dvere a kdyz zavru dvere tak asi po 30 s zhasne a nic tam neni videt. Se cely vypne. A pri startovani se hned zapne staci pootocit klickem.

 

edit: a pri denim sviceni porad sviti.

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Planujem do FII Maxidot PF benzin a chcem ho kupiť od OB autodily alebo tu od niekoho z fora ak niekto má na predaj..

Prečital som tu otom všetko a nevie či som spravne pochopil ak už bol Maxi.v inom aute je nutne aj PIN ak je novy tak nie...?

Hadam mi niekto odpovie..chcem ho dať namontovať u predajcu lebo nevie o nikom v KE čo to vie...

 

ďakujem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

vie mi niekto povedať či sa dajú niekde kúpiť ručičky samotne ?? mne sa lúbia bud octavia II FC alebo fabia II fc.....a ešte či sa dá niekde zohnať ten priehladný plast lebo už ho mám dosť poškriabaný a chcel by som to mať ako nové keď aj interier vypadá slušne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...

Ahoj , potřeboval bych poradit .. Kupuji Fabii r.v.2011 a ve výbavě palubní počítač a ani elektrické stahování okýnek . A ten palubní počítač či maxidot mi bude hodně chybět a chtěl bych ho nechat dodělat a teď by mě zajímalo na kolik by tato sranda vyšla a kdo by to byl schopný dodělat tady v Ústeckém kraji .. 

 

Děkuji předem za rady 

Editováno: , autor: davecv88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...