Přejít na obsah

MaxiDot


ntr23

Doporučené příspěvky

jo tak to mne taky, teda spis takhle : od koupe mi to tam mesic nesvitilo, ani jsem netusil ze to svitit ma, a pak se mi to asi pred tydnem rozsvitilo a ukazovala data z radia a CD, coz mne prekvapilo, teda mile, a pak to zase asi za dva dny zhaslo, a pak se asi po jednom dni rozsvitilo, dokonce chvilemi displej "zamrzl" s puvodnimi daty i po zmene napr. stanice ... no je to nejaky bug v sw asi co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Roomster vlastním od konce srpna.Horní třetina u Maxi-DOTu mi od té doby vypadla třikrát.Z toho dvakrát,když se mi rozsvítilo minimum paliva (naskočil obrázek pumy),ale po dotankování se už funkce znázorňujíci zvolenou stanici neobnovila,pouze pumpa již zhasla.Pokud vejdu do menu nastavení Maxi-DOTu,tak tam horní třetina zobrazuje co má a z toho vyplývá,že jako taková je funkční,jen s tím rádiem (u mne DANCE) nějak přestane fungovat.Po třetí mi vypadla,když při rozjezdu auto chcíplo(klasika má vina brzy puštěná spojka) a po nastartování horní díl Maxi-DOTu opět přestal fungovat.V servisu mi řekli,že prý nejsem sám komu vypadává a že prý je chyba v softvéru.Pravdou je,že v servise mi po restartu Maxi-DOT vždy rozdýchali.Takže pokud vám vše funguje jak má buďte rádi a má rada včas tankujte,než vám blikne minimum paliva a pokud někdo bude něco vědět o údajném novém softvéru tak ať dá vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
I to podsviceni na ty prvni fotce je nesmyslny, je to fakt nejaka montaz.

to podsviceni neni problem vyrobit ;) (modre a bila pismenka) zacina mi svitat jak to vzniklo ;)

mrknete na muj maxik

http://forum.skodahome.cz/index.php?act=At...=post&id=272899

Hmmmm to bz se mi lííííííííbilo ;) Jak jsi to vyrobil ?

výrobní know-how :D

je možno se objednat v MB ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Tak jsme se teď vrátili z lyží v Rakousku a předevčírem mi začal MaxiDot pořád ukazovat STOP-kontrola chladící kapaliny. Protože tam byla kapalina na minimum, tak jsem to trochu dolil destilovanou vodou, ale počítač hlásil chybu pořád. Volal jsem tedy do svého servisu, kde mi řekli, že se možná porušil nějaký kabel, že můžu klidně jet (pokud tedy mám chladící kapalinu mezi riskami). Tak na konci týdne odvezu Roomstera do servisu a uvidím.

Jinak cesta byla v pohodě, akorát mi štvala pořád blikající chyba (jasně že ručička teploty se pořád držela na 90) a já nemoh sledovat počítač. Ale byl jsem překvapenej, že s naloženým Roomsterem ve 4 lidech a lyžema na střeše jsem se dostal na spotřebu 7,4 litrů. Ale je pravda, že jsme jeli minimálně po dálnici - tam jsem ale zase využil 1.6 motor, protože s takhle naloženým autem nebyl problém držet vyšší rychlost i ve stoupáních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
A když nebudu mít origo rádio, co všechno se tam zobrazuje na te horni tretine maxidotu.

Ano,to je dobrá otázka.Ještě na ni nikdo neodpověděl.Taky by mě to zajímalo.

predpokladam nic,

origo radio predsa zapajas len na klasiku plus minus a repraky ...

takze prenos informacii do Maxi-Dotu tam ziadny nebude ..

teda apson si myslim

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...